0:5 - Darwin Núñez (89')

RB Lipsk

Gulácsi - Simakan (46' Klostermann), Orbán, Halstenberg (77' Ba) - Henrichs (59' Ramos), Szoboszlai (59' Schlager), Kampl, Angeliño - Olmo (59' Laimer), Sørloth (33' Silva), Nkunku (59' Forsberg)

Adrián (60' Davies) - Alexander-Arnold (60' Milner), Konaté (46' Matip), van Dijk (60' Gomez), Robertson (46' Tsimikas) - Keïta (46' Henderson), Fabinho (60' Carvalho), Thiago (60' Jones) - Salah (60' Elliott), Firmino (46' Núñez), Díaz (60' Bajcetić)

Piłkarze Jürgena Kloppa pewnie pokonali 5:0 ekipę RB Lipsk na ich własnym stadionie. Prawdziwy koncert zagrał Darwin Núñez, który czterokrotnie trafił do siatki!

Liverpool wyszedł na prowadzenie już w 8. minucie meczu za sprawą gola Mohameda Salaha, który sprytnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Lipska.

W drugiej połowie meczu gracze gospodarzy ponownie dali się zaskoczyć z samego początku. Luis Díaz został sfaulowany w polu karnym, a do jedenastki podszedł Darwin Núñez, który bez trudu pokonał golkipera niemieckiej drużyny. W 51. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Darwin Núñez, czym wywołał euforię wśród kibiców w sektorze gości.

W 69. minucie The Reds ponownie dali swoim fanom powód do radości, a wykańczającym akcję był Darwin Núñez, który skompletował hat-tricka w zaledwie 24 minuty.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Liverpoolu i w samej końcówce meczu Darwin Núñez ustalił wynik spotkania na 5:0.