PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1878

Montero: Rozumiem Gerrarda


Legendarny piłkarz Juventusu Paolo Montero stanął w obronie kapitana Liverpoolu Stevena Gerrarda i powiedział: "Przyzwyczaiłem się do ciągłej walki z kibicami Fiorentiny!"

Bohater Liverpoolu - Gerrard, został oskarżony o pobicie i awanturę w nocnym klubie, w wyniku czego 34-letni mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami twarzy.

- Czasem mówię sobie, że byłem na szczycie, ale wtedy ściskam swoją rękę i myślę, że przynajmniej nikogo nie oszukałem - powiedział Montero.

- My także jesteśmy ludźmi, dokładnie takimi samymi jak wszyscy. W takiej chwili w nocy, nie czujesz się jak piłkarz numer jeden na świecie. Jesteś po prostu człowiekiem, który nie chce dać się sprowokować.

Do Urugwajczyka należy rekord pod względem ilości otrzymanych czerwonych kartek w Serie A i zapewnia on, że rozumie Gerrarda.

- Oczywiście, przytrafiło mi się to. Byłem w Viareggio z moim przyjacielem. Gdziekolwiek weszliśmy, dookoła nas byli kibice Fiorentiny. Wyobraź sobie scenę, mnie piłkarza Juventusu otoczonego przez kibiców Fiorentiny.

- Za pierwszym razem skończyło się na bluzgach, za drugim na szturchaniu i za trzecim na rękoczynach.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Hołd Billy’ego Hogana dla Diogo Joty (0)
09.07.2025 21:57, Klika1892, liverpoolfc.com
Hogan i Gakpo z kwiatami oddają cześć Diogo (0)
09.07.2025 21:32, AirCanada, liverpoolfc.com
Henderson kolejny raz zmienia klub (4)
09.07.2025 18:00, Olastank, liverpool.com
Daty i godziny meczów w sierpniu (0)
09.07.2025 17:59, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool rozegra mecz z Preston (2)
09.07.2025 14:38, AirCanada, thisisanfield.com
Bayern walczy o Díaza (5)
09.07.2025 13:14, Maja, thisisanfield.com