CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1613

Thommo o defensywie Liverpoolu


Phil Thompson wyraził swój zachwyt postawą Martina Skrtela i sądzi, że powrót tego piłkarza po kontuzji będzie jak nowy transfer dla Rafaela Beniteza.

Były kapitan the Reds i asystent menadżera jest fanem Słowaka i przekonuje, że piłkarz grający z numerem 37 może być jeszcze lepszy.

- Myślę, że powrót Skrtela to duże wzmocnienie dla Liverpoolu - powiedział Thompson.

- Myślę, że mieliśmy szczęście przy kilku transferach przeprowadzonych przez Rafę jak w przypadku Skrtela i Danieal Aggera.

- Na początku tego sezonu Daniel miał jakieś problemy, ponieważ długo nie grał i myślę, że powrót do najlepszej formy zajął mu trochę czasu. Teraz jest świetny.

- Martin jest trochę inny od Daniela. Jest twardym graczem. Skrtel bardzo przypomina Vidica z Manchesteru United. Jest bardzo skoncentrowany. Jest świetnym obrońcą i okazał się fantastycznym nabytkiem drużyny.

Thompson sądzi również, że Jamie Carragher wróci na środek obrony, kiedy Rafael Benitez zdecyduje się przywrócić Alvaro Arbeloę do zespołu na prawą stronę.

- Mamy kilku świetnych obrońców - powiedział. - Wciąż uważam, że Carra potrzebuje grać na środku, ponieważ potrafi organizować zespół. Skrtel nie, Sami jest zbyt spokojny, ale Jamie może podnieść drużynę i odpuścić we właściwym czasie.

- W każdym miejscu na stadionie słyszysz, że Carra cały czas mówi i właśnie tego potrzebuje drużyna. Carra wciąż ma wiele do zaoferowania na środku defensywy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (16)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com