LIV
Liverpool
Premier League
13.12.2025
16:00
BHA
Brighton & Hove Albion
 
Osób online 404

Torres: Gerrard jest kluczowy


Hiszpan ma nadzieję, że kapitan Liverpoolu postara się jak najszybciej zwalczyć kontuzję i powrócić na boiska Premier League. Torres określił Gerrarda jako ‘nie do zastąpienia'.

Steven Gerrard nabawił się kontuzji uda w derbowym meczu czwartej rundy FA Cup z Evertonem. Absencja kapitana ma trwać około 3 tygodnie.

Torres ma nadzieję, że zdrowie pozwoli wrócić Gerrardowi przed wyznaczonym terminem, ponieważ jest on kluczowym punktem drużyny, która walczy o mistrzostwo Anglii.

- Steven jest nie do zastąpienia. Każdy wielki klub ma zawodnika, który jest sercem drużyny, który odda wszystko dla klubu i zostanie w nim na zawsze -powiedział Torres gazecie AS.

- Piłkarze przychodzą i odchodzą, ale Gerrard trwa. Liverpool składa się z Gerrarda i dziesięciu innych piłkarzy. Jest dla nas wszystkim.

- Podobno będzie pauzował 3 tygodnie. Mam nadzieję, że będzie to trwało krócej. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli okaże się, że będzie mógł zagrać z Realem.

Ponadto, Torres powiedział, że pomimo porażki w FA Cup z Evertonem i straty pozycji lidera na rzecz Manchesteru, zespół zachowuje pozytywne myślenie o tytule mistrza Anglii.

- Mieliśmy fantastyczny początek sezonu, a obecny okres jest tylko trochę gorszy. Problemem jest to, że tracimy punkty z drużynami, które są bardzo zadowolone po remisie z Liverpoolem.

- Najlepiej radzimy sobie z wielkimi rywalami i chcemy to udowodnić w dwumeczu z Realem Madryt.

- Na szczęście, nasi piłkarze powracają po kontuzjach, tak jak na przykład ja.

- Wszystko zależy od punktu widzenia. Możesz być pesymistą i narzekać, że odpadliśmy z Pucharu Anglii i ledwo pokonaliśmy Portsmouth, albo możesz być optymistą i cieszyć się, że wciąż liczymy się w walce o Premier League i gramy w 1/8 Ligi Mistrzów. Wszystkie aspekty naszej gry są lepsze niż w poprzednich latach.

- Tak właśnie myślę o sytuacji w Liverpoolu -kończy Fernando Torres.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Zdjęcia z meczu w Mediolanie (0)
10.12.2025 00:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Robbo: Zdobyliśmy bardzo cenne 3 punkty (0)
10.12.2025 00:40, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu (0)
09.12.2025 23:39, Gall1892, własne
Statystyki (0)
09.12.2025 23:21, Zalewsky, SofaScore
Zwycięstwo na San Siro! (135)
09.12.2025 23:01, Zalewsky, własne
Młodzież rozbita w pył w Mediolanie (8)
09.12.2025 18:35, AirCanada, liverpoolfc.com
Alonso otwarty na pracę w Anglii (21)
09.12.2025 17:11, BarryAllen, This is Anfield