LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 559

Iker z płaczem opuścił Anfield


Iker Casillas, najlepszy piłkarz Ralu Madryt w dwumeczu, ze łzami opuścił murawę stadionu Anfield Road. Raul, zauważywszy swojego bramkarza w takim stanie, wypełnił role kapitana i pognał pocieszać kolegę z zespołu.

Na pewno przypomniał mu jego wielka role i jak wiele zawdzięcza mu drużyna, a przede wszystkim to ze zapobiegł największemu pogromowi w jego historii. Bez świetnego Ikera, Real Madryt wyjechałby z Liverpoolu z największym bagażem bramek w swojej pięknej historii, lecz wspaniały golkiper gości zapobiegł temu swoimi wieloma paradami.

Widok Ikera Casillasa schodzącego do szatni ze łzami w oczach, był najbardziej wymownym obrazem podsumowującym ten pojedynek i dobrze pokazuje charakter zwycięzcy tego mistrza Europy, który pomimo tego ze zapobiegł największej porażce, nie potrafił wstrzymać łez żalu po straconej kolejnej szansie wygrania Ligi Mistrzow.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (1)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (0)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com
Sturridge: Drużynie brakuje Lucho (0)
06.10.2025 08:50, AirCanada, Sky Sports