EVE
Everton
Premier League
12.02.2025
20:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2226

Alonso: United pozostaje faworytem


As Liverpoolu Xabi Alonso przekonuje, że Manchester United pozostaje faworytem w walce o tytuł Premier League wbrew spadkowi formy. Czerwone Diabły wciąż mają największe szanse na zdobycie mistrzostwa pomimo dwóch porażek w ostatnich kolejkach.

Liverpool traci punkt do drużyny Sir Aleksa Fergusona, ale ma ona zaległe spotkanie i Alonso ma świadomość przewagi rywala.

- Będzie ciężko, ponieważ nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów i wiemy, że United ma bardzo dobry zespół - powiedział dla Sky Sports.

- To oczywiście główni faworyci, ale damy z siebie co najlepsze, aby walczyć do ostatniego tygodnia sezonu.

Zapytany o to czy presja spoczywa na United, odpowiedział: - Tak myślę. Są mistrzami.

- Są na szczycie tabeli i mają przewagę. Musimy zrobić swoje i spróbować utrudnić im sprawy.

Alonso sądzi, że zbieg powrotu do formy spółki Stevena Gerrarda i Fernando Torresa oraz ostatnich zwycięstw klubu nie jest przypadkiem.

- W tej chwili zespół gra i broni dobrze jako całość - dodał. - Spółka Stevie'go i Fernando robi swoje.

- Oczywiście Torres jest dla nas naprawdę ważny. Kiedy jest w formie jest zagrożeniem dla wszystkich obrońców i to nasza korzyść.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wkrótce piąty odcinek podcastu YNTA!  (0)
10.02.2025 18:32, Gall1892, własne
Lovren o przyszłości Salaha w Liverpoolu  (0)
10.02.2025 17:46, FroncQ, Liverpool Echo
Teraz Liverpool musi sięgnąć po jakieś trofeum  (0)
10.02.2025 17:31, Bartolino, The Daily Telegraph
Problemy kadrowe Evertonu przed derbami  (8)
10.02.2025 13:02, Vladyslav_1906, liverpool.com
Reakcje prasy po meczu z Plymouth  (0)
10.02.2025 12:06, Redbeatle, thisisanfield.com
Carra sugeruje, że szanse The Reds wzrosły  (2)
10.02.2025 11:22, RosolakLFC, Liverpool Echo
Skrót meczu  (0)
10.02.2025 10:31, Piotrek, liverpoolfc.com