05.05.2024
17:30

Osób online 1054

Top 100 Beniteza - Numer 42 (video)

Kontynuujemy serię "100 Najlepszych Spotkań Rafy Beniteza w Premier League". Na 42. miejscu znalazło się wygrane spotkanie z Crystal Palace i niezwykły występ Milana Barosa w 2004 roku.

Mecz: Liverpool 3-2 Crystal Palace

Data: 19 listopada 2004

Miejsce: Anfield

Liverpool: Kirkland, Traore, Carragher, Hyypia, Josemi (Mellor 79), Riise (Finnan 62), Alonso, Hamann, Luis Garcia, Baros (Sinama-Pongolle 90), Kewell. Niewykorzystane zmiany: Biscan, Dudek.

Liverpool pokonał na własnym obiekcie Crystal Palace dzięki Milanowi Barosowi, który zaliczył hattricka.

Czech trzy razy wpisał się na listę strzelców podczas tego emocjonującego spotkania.

Baros otworzył wynik spotkania z rzutu karnego, przed tym jak Joonas Kolkka wyrównał w 44. minucie.

Mimo tego Baros zdobył bramkę na 2:1 jeszcze przed końcem pierwszej połowy.

Dobra gra w obronie pozwoliła drużynie Palace na wyrównanie dzięki bramce Michaela Hughesa. Na minuty przed końcem spotkania Baros zamienił kontrowersyjny rzut karny na bramkę i pomógł swojej drużynie wygrać 3:2.