GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1065

Carra o Stevenie i Nando


Jamie Carragher sądzi, że wspólna gra Stevena Gerrarda i Fernando Torresa będzie kluczowa dla Liverpoolu w walce o tytuł w tym sezonie. The Reds podejmą dziś Espanyol w ramach kolejnego sparingu.

- Według mnie żaden inny zespół w Anglii nie posiada takiej spółki jak Stevie Gerrard oraz Fernando Torres - mówił. - Potrafią szybko rozmontować defensywę. Kiedy zespół może pochwalić się taką możliwością, daje mu ona niesamowitą wiarę.

- O ile nie będą łapali kontuzji i nie będą opuszczali spotkań jak bywało w poprzednim roku, gdy był widoczny ich brak. Świetnie, że obaj podpisali nowe kontrakty podczas tego lata, ponieważ są najważniejszymi zawodnikami w naszym zespole.

Dodał: - Teraz chodzi o zrobienie ostatecznego kroku. Sprowadziliśmy Glena Johnsona i będzie naszym głównym wzmocnieniem, ale jak dobrze pójdzie zasili nas ktoś jeszcze, więc możemy rywalizować z United.

- Dowiedzieliśmy się w poprzednim sezonie, że kiedy naprawdę liczysz się w walce o tytuł, presja nigdy nie ustaje. Podchodzisz do każdego spotkania wiedząc, że musisz wygrać i mówiąc szczerze, radziliśmy sobie z tym dość dobrze, za wyjątkiem pewnej fazy kampanii, która moim zdaniem kosztowała nas trofeum.

- Wiem, że fani mają nadzieję, że Rafa Benitez dokona wielkiego transferu ofensywnego zawodnika, ale nie sądzę, że dużo nam brakuje. Byliśmy drugim zespołem kraju. Przez kilka lat udowodniliśmy sobie, że jesteśmy pomiędzy 6. najlepszymi drużynami w Europie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Alisson nie poleciał do Turcji (6)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com
Robbo: Chciałem grać dalej w Liverpoolu (11)
09.03.2026 07:37, AirCanada, The Athletic