13.05.2024
21:00

Osób online 1190

The Reds w reprezentacjach

Dirk Kuyt zdobył bramkę w meczu, w którym jego drużyna narodowa roztrwoniła dwubramkową przewagę nad Anglią i zremisowała z Synami Albionu 2:2 w Amsterdamie. Kuyt wykorzystał błąd Ferdinanda i w 10 minucie otworzył wynik meczu wcześniej mijając bramkarza rywali.

Nasz numer 18 miał jeszcze jedną dobrą okazję, ale jego strzał obronił Robert Green. Dirk został zmieniony w 75 minucie, a całą drugą połowę na lewym skrzydle zagrał Ryan Babel.

W obronie Anglików 90 minut rozegrał Glen Johnson i pomógł on swojej drużynie odrobić dwubramkową stratę, a trafienia dające remis zapewnił im rezerwowy Jermain Defoe.

Wcześniej, Javier Mascherano poprowadził reprezentację Argentyny do zwycięstwa 3:2 nad Rosją w Moskwie.

Piłkarz grający z 20. w Liverpoolu, ma za sobą dobry mecz w środku pola, w którym dumnie sprawował funkcję kapitana.

Drużyna prowadzona przez Maradonę odrobiła straty i pokonała zespół Hiddinka dzięki golom Aguero, Lopeza i Datolo.

Napastnik Tottenhamu, Roman Pawluczenko, strzelił bramkę na 3:2 w końcówce, ale Argentyńczycy utrzymali prowadzenie do ostatniego gwizdka.

Yossi Benayoun rozegrał 54 minuty w zremisowanym przez Izrael 1:1 meczu z Irlandią Północną w Belfaście.

W podstawowym składzie Szwajcarii wyszedł Philipp Degen, który pomógł swojej drużynie narodowej powstrzymać Włochów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

To był frustrujący wieczór dla dwóch młodych zawodników Liverpoolu. Krisztian Nemeth i Peter Gulacsi rozegrali po 90 minut w meczu, w którym reprezentacja Węgier U-21 uległa Walii 4:1.

Pepe Reina i Fernando Torres rozpoczęli od pierwszej minuty mecz z Macedonią, a Albert Riera wszedł w drugiej połowie. Mistrzowie Europy po 33 minutach niespodziewanie przegrywali 2:0 po golach Pandewa, ale trzy trafienia w zaledwie 4 minuty sprawiły, że Hiszpania zwyciężyła 3:2. Pierwszego gola zdobył w 51 minucie El Nino, wyrównał w 54 Pique, a zwycięstwo zapewnił Albert Riera dobijając rywali w 55 minucie.