05.05.2024
17:30

Osób online 834

Ostatnie pięć spotkań na Upton Park

Oficjalna strona klubu przypomina nam pięć ostatnich potyczek z West Ham United na Upton Park. Zespół Rafy obecnie przygotowuje się do meczu, który rozpocznie się o 18:30.

West Ham United 0-3 Liverpool

Premier League - maj 2009

Steven Gerrad zdobył dwa gole w pierwszej połowie, a trzeciego dołożył wprowadzony na boisko Ryan Babel. Po tym meczu Liverpool miał na koncie 101 bramek we wszystkich rozgrywkach, w sezonie 2008-09 - z czego 23 należały do Gerrarda. The Reds byli wtedy na czele tabeli z lepszym stosunkiem bramek, aniżeli ekipa Fergusona, natomiast Czerwone Diabły miały dwa zaległe mecze, co zadecydowało o Mistrzostwie.

West Ham United 1-0 Liverpool

Premier League - styczeń 2008

Gol w doliczonym czasie z rzutu karnego pozbawił The Reds punktów w tamtym meczu. Jamie Carragher sprokurował karnego poprzez faul na Ljungbergu, a Mark Noble pokonał Pepe Reinę.Wynik ten spowodował 17 punktów straty do liderów - Manchesteru United.

West Ham United 1-2 Liverpool

Premier League - styczeń 2007

Liverpool zagrał ambitnym ustawieniem 4-3-3 we wtorkowy wieczór na Upton Park. Pierwszą okazję miał Carragher w 9. minucie, jednak nie trafił do siatki. Gole przyszły dopiero w drugiej połowie, natomiast warto było na nie czekać, gdyż były wyjątkowej urody. Dirk Kuyt oraz Peter Crouch dali szansę na walkę o tytuł z Manchesterem United i Chelsea.

Premier League - kwiecień 2006

Liverpool miał nadzieję na zakończenie sezonu na drugim miejscu, w czym pomogły dwa gole Djibrila Cisse. Jedyną złą wiadomością z tego meczu była czerwona kartka dla Luisa Garcii po przepychance z Haydenem Mullinsem. Obydwaj opuścili boisko po tym zdarzeniu. Yossi Benayoun błyszczał w tym meczu, co z pewnością przekonało Beniteza, aby ściągnąć go na Anfield.

Premier League - luty 2003

Gerard Houllier nie postawił na Michaela Owena w pierwszym składzie, a dał szansę Barosowi i ten zaraz za początku odwdzięczył się, strzelając bramkę. Trzy minuty później Gerrard zdobył pięknego gola, strzałem zza pola karnego. Dwusetne zwycięstwo w historii Premier League zostało przypieczętowane bramkę Heskeya w drugiej połowie.