LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1731

Rafa: Kuyt musi odpocząć


Rafael Benitez planuje dać odpocząć Dirkowi Kuytowi. Holender zagrał w większości dotychczasowych spotkań Liverpoolu w tym sezonie i słabą grą w ostatnich potyczkach pokazywał, że może być już zmęczony.

- Mieliśmy kilku piłkarzy, którzy musieli rozegrać zbyt dużą liczbę spotkań w tym sezonie i jest to konsekwencją kontuzji - mówił boss.

- Jednak jestem przekonany, że jeśli będziemy mieli do dyspozycji więcej graczy, będziemy mogli pozwolić odpocząć innym. Dirk rozegrał zbyt wiele spotkań, wiemy o tym.

- Była szansa na odpoczynek dla niego w spotkaniu z Fiorentiną, ale David N'Gog chorował i musiał go zastąpić.

- Mimo tego jesteśmy przekonani, że Dirk wróci na swój poziom.

- Jest niesamowitym piłkarzem i ma fantastyczne tempo pracy.

- Zawsze jest wśród piłkarzy, którzy najwięcej biegają podczas meczów, ale jeśli będzie taka możliwość, chcemy aby odpoczął, ponieważ to może pomóc mu poprawić grę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (19)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com