LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 658

Golovach o sytuacji Woronina


Andrij Woronin jest blisko transferu do ligi rosyjskiej, jak przekonuje jego agent. Reprezentant Ukrainy zdecydowanie nie znajduje się w planach Rafy Beniteza, więc jedyne co mu zostało, to transfer w trwającym okienku transferowym. Napastnik był w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Berlinie i mimo dobrej gry w Niemczech, nie zdołał tego powtórzyć w barwach Liverpoolu.

Dynamo Moskwa wydaje się faworytem w wyścigu o Woronina i agent piłkarza - Andrij Golovach, przekonuje, że jego klient jest gotowy na opuszczenie Wysp.

- To prawda, otrzymał konkretną propozycję od świetnego rosyjskiego teamu - potwierdza agent.

- W jego aktualnej sytuacji w Liverpoolu, mówimy tym razem o definitywnym odejściu, nie wypożyczeniu.

Hertha Berlin też wyraziła zainteresowanie snajperem, ale Golovach stwierdził, że Woronin nie jest zainteresowany grą w klubie, który według wszelkich znaków na niebie w przyszłym sezonie zagra na zapleczu Bundesligi.

- Hertha ma niemal pewne miejsce w 2 Bundeslidze a Andrij nie chce być tego częścią - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wieści z wypożyczeń (0)
15.09.2025 20:11, Matt_ityahu1892, thisisanfield.com
Neville porównuje Liverpool z United (0)
15.09.2025 17:50, Sz_czechowski, Liverpool Echo
Zdjęcia z meczu z Burnley (1)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (2)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo
Dlatego nie zdejmuje się Mohameda Salaha (12)
15.09.2025 13:54, Klika1892, The Athletic