LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 426

Hicks: Letnie okienko będzie wielkie


Współwłaściciel Liverpoolu – Tom Hicks obiecał kibicom, że letnie okienko transferowe będzie wielkie i żaden piłkarz nie zostanie sprzedany w celu zmniejszenia klubowych długów.

Hicks, którego syn (Thomas) zrezygnował wczoraj ze stanowiska dyrektora w Liverpool FC i Kop holdings, odpowiedział na maila od zaniepokojonego kibica.

Hicks próbował złagodzić obecną sytuację wokół the Reds oraz ich styczniowej polityki transferowej i obiecał, że klub będzie walczyć w okresie letnim.

Biznesmen jest przekonany, że przyszłość Liverpoolu zmieni się wraz z rozpoczęciem prac nad nowym stadionem w Stanley Park i podkreślił jaką rolę pełni w tym Christian Purslow.

- Nasz dług jest do nadrobienia (popatrz na Man U) i nigdy nie użyjemy piłkarza do zmniejszenia go – napisał Hicks.

- Nasze odsetki od 200 mln funtów wynoszą około 16 mln. Nowy stadion zmieni wszystko. Christian bardzo ciężko pracuje nad tym. Styczeń jest kiepskim okresem na transfery. Letnie okienko będzie wielkie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gerrard szczerze o odejściu Trenta (0)
08.10.2025 00:57, Maja, Liverpool Echo
Hendo: Odejście z Liverpoolu było bolesne (0)
08.10.2025 00:24, AirCanada, Liverpool Echo
John Aldridge o wyścigu po tytuł (0)
08.10.2025 00:10, Armani87, liverpool.com
Robbo bez kontuzji (0)
07.10.2025 18:36, Maja, thisisanfield.com