CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1389

Obawy o mentalność Aquilaniego


Pojawiły się kolejne problemy jeśli chodzi o wyznaczniki zdrowia Alberto Aquilaniego - pisze Tony Barrett z the Times. Jak sugeruje Rafael Benitez ostatnie kłopoty, które dotknęły włoskiego pomocnika mogą mieć podłoże psychiczne, a nie fizyczne.

Aquilani znowu został wyłączony z gry na pewien okres czasu. Jak przyznaje sam piłkarz, będzie prawdopodobnie potrzebna kolejna operacja, by przywrócić do równowagi dokuczliwy problem z kostką, który pojawia się stale od jego przeprowadzki na Anfield w sierpniu 2009 roku.

Benitez nie jest jednak przekonany o takim rozwiązaniu i z pewnością będzie chciał argumentów, że kontuzja która wykluczyła Aquilaniego wymaga operacji.

- Aquilani narzekał na ból w kostce i powiedział, że nie jest w stanie trenować - powiedział Benitez. - Czekamy na konsultacje z lekarzami, żeby zobaczyć o co chodzi, ponieważ w tej chwili tego nie wiemy. Odczuwa pewien ból i sprawdzimy dokładnie to z lekarzami.

- Chodzi o tą samą kontuzję co wcześniej. Niektórzy piłkarze potrafią uporać się z bólem, a część chyba nie potrafi. Kiedy mówimy o bólu nie można tego jasno określić. To zależy od każdego piłkarza osobno, więc to naprawdę trudna sytuacja.

Z naszej strony możemy jedynie potwierdzić, że Alberto Aquilani trenował w piątek normalnie w Melwood z całym zespołem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (1)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com