LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1617

McMahon po meczu


John McMahon wezwał swoich zawodników, żeby rozpoczęli kolejną serię bez porażki po tym jak zakończyli wczoraj serię 16 meczów bez porażki przegrywając 3-2 z Wigan. na prowadzenie the Reds wyprowadził Gerardo Bruna.

Gospodarze odpowiedzieli trzema trafieniami. Drugą bramkę dla ekipy McMahona zdobył Nikolaj Kolhert.

Wynik ten pozostawia The Reds wciąż 3 punkty za pierwszym w tabeli Manchesterem United, ale gracze Liverpoolu mają jeden mecz mniej, a do końca rozgrywek pozostaje 5 spotkań.

- Jesteśmy rozczarowani tą porażką, szczególnie, że wykonaliśmy dużo pracy w pierwszej połowie.

- Strzeliliśmy gola w pierwszej połowie i zwolniliśmy nogę z gazu.

- W przerwie powiedziałem swoim zawodnikom, że mogą ułatwić sobie zadania albo utrudnić, na nasze nieszczęście oni wybrali ten drugi sposób.

- Zawodnicy byli rozczarowani po porażce i tacy powinni być. Wielu dobrych zawodników odchodzi od nas, jednak ci co przychodzą muszą wciąć na siebie ciężar gry i pokazać na co ich stać.

- Musimy poprawić naszą koncentrację i ciężej pracować. Musimy zareagować w najbliższym meczu z Manchesterem United.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com