LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1776

Kuyt walczy z kontuzją


Dirk Kuyt walczy o to, aby być zdrowy i zdolny do gry w rewanżowym spotkaniu Ligi Europy z Atletico na Anfield Road. Holender został zmieniony w meczu z Burnley z powodu bólu łydki i są wątpliwości czy zagra w czwartek.

Kuyt pracował wczoraj w Melwood i jest zdeterminowany, aby nie przegapić okazji i pomóc swojej drużynie awansować do finału Ligi Europy, który 12 maja odbędzie się w Hamburgu.

Benitez jest przekonany, że Holender zagra przeciwko Hiszpanom i da mu szansę, aby się wyleczył.

Czołowy strzelec The Reds Fernando Torres dochodzi do siebie po operacji kolana, David N’Gog ma problemy z plecami po ostatnim meczu z Atletico, dlatego Kuyt jest ważnym ogniwem w ataku The Reds.

Jeżeli Kuyt nie zdoła wyzdrowieć, Benitez zostanie bez zdrowego napastnika i ograniczoną możliwością wyboru.

Szansę występu ma również N’Gog i Benitez może tylko czekać, czy ci dwaj będą zdolni do gry w rewanżu.

Jeżeli to się nie uda, Rafa będzie miał ograniczone pole manewru i w ataku prawdopodobnie będzie musiał grać Ryan Babel.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Newcastle pogodzone z odejściem Isaka (5)
05.08.2025 13:00, ManiacomLFC, thisisanfield.com
Wymowne zachowanie Darwina (0)
05.08.2025 12:51, Maja, thisisanfield.com
Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (22)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic