LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1381

Carra o wierze w Pepe i Masche


Zdaniem Jamiego Carraghera, Pepe Reina posiada cechy przywódcze potrzebne, aby pewnego dnia móc zostać kapitanem Liverpoolu Football Club. Hiszpan jest jednym z kandydatów do miana Piłkarza Roku Liverpoolu po niesamowitym sezonie, w czasie którego podpisał wieloletni kontrakt.

Carra sądzi, że tajemnicą sukcesu Reiny są nie tylko umiejętności bramkarskie, ale też fakt, że inni piłkarze liczą się z jego wskazówkami.

- Generalnie rzadko spotykamy kontrakty na sześć lat, więc pewnie nieźle teraz zarabia - żartował Carra w wywiadzie dla LFC Weekly. - Śmialiśmy się, że nigdzie nie może znaleźć klubu, jeśli zostaje tutaj na sześć lat!

- Mówiąc poważnie, byłem bardzo zaskoczony, że nie znalazł się w Drużynie Roku wg PFA, ponieważ odgrywał dla nas wyjątkową rolę.

- W każdym zespole potrzeba 4-5 liderów i Pepe staje się jednym z nich. Ja i Stevie jako miejscowi jesteśmy wśród nich, a także Mascherano.

- Chociaż nie często widujesz bramkarzy jako kapitanów, wyobrażam sobie, że jeśli Pepe zostanie tutaj na te 5-6 lat i jeśli Mascherano przedłuży kontrakt, jeden z nich otrzyma opaskę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności