LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1510

Jovanovic czeka na mecze PL


Milan Jovanovic wierzy, że jego możliwości fizyczne są wystarczające, by podołać wymaganiom Premier League. Serb trenuje z Liverpoolem od kilku tygodni i ma nadzieję, że odniesie sukces na angielskich boiskach.

- W zeszłym sezonie strzeliłem gola Arsenalowi - mówił w wywiadzie dla LFC Weekly. - Przegraliśmy 2-3, jednak bramka w meczu z Kanonierami i Evertonem pokazuje, że dobrze wypadam przeciwko angielskim drużynom. Chciałbym to kontynuować!

Przed swoim przybyciem na Anfield, Jovanovic rozmawiał i lidze angielskiej ze swoimi kolegami z reprezentacji, Nemanją Vidiciem i Branislavem Ivanoviciem.

Jego zdaniem wsparcie, które otrzymał sprawiło, że bez wątpliwość zaadaptuje się w wyspiarskim futbolu.

- Rozmawiałem z zawodnikami drużyny Serbi. Wiem, że Premier League jest wymagająca pod względem fizycznym, jednak gdy o tym myślę, uświadamiam sobie: "To coś dla mnie".

- Zrobię wszystko, by grać tutaj na jak najwyższym poziomie. Sezon jest długi, a gdy weźmiesz pod uwagę również reprezentację, okazuje się, że trzeba rozegrać 60 lub 70 spotkań. Nie przeszkadza mi to i wprost nie mogę się tego doczekać

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com
Sadio Mané przekonał Gravenbercha do Liverpoolu  (1)
04.02.2025 19:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Wright: Liverpool będzie musiał popełnić błąd  (1)
04.02.2025 17:54, Mdk66, Liverpool Echo
Ben Doak kontuzjowany  (1)
04.02.2025 17:23, Tomasi, Liverpool Echo
Oficjalnie: Danns wypożyczony do Sunderlandu  (0)
04.02.2025 13:39, AirCanada, liverpoolfc.com