LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 536

Lucas: Jestem gotów do gry


Lucas Leiva przekonywał, że może odegrać ważną rolę w nowym składzie Liverpoolu na ten sezon. Roy Hodgson wyjawił w tym tygodniu, że Javier Mascherano poprosił o zgodę na transfer i Lucas ma nadzieję, ze jego forma przed sezonem udowadnia, że jest piłkarzem, na którego można postawić.

- Znamy sytuację Javiera i oczywiście wszyscy mamy nadzieję, że zostanie, ponieważ jest bardzo dobrym graczem i jest ważny dla zespołu - powiedział Lucas.

- Musimy zaczekać, ale jeśli odejdzie będę gotów do gry i postaram się zrobić wrażenie wykonując zadania z polecenia trenera.

- Nie jestem takim samym piłkarzem jak Javier, mamy różne style, ale wiem, że mogę wypełnić rolę, którą wykonuje Javier, ponieważ w ostatnim sezonie rozegrałem kilka spotkań w jego miejscu, kiedy grał na boku obrony.

- Nie mam żadnych problemów z tą pracą - wiem, że potrafię to zrobić, jeśli trener będzie tego oczekiwał. Myślę, że dobrze grałem w poprzednim sezonie, ale myślę, że teraz stać mnie na więcej.

- Wiem, że wokół mnie jest wielu seniorów, ale spodziewam się, że radziłem sobie na tyle dobrze, że mogę zachować miejsce w zespole.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (2)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com