13.05.2024
21:00

Osób online 1131

Dzisiejsze występy Czerwonych

Steven Gerrard jako kapitan reprezentacji Anglii poprowadził dziś swój zespół do zwycięstwa 3-1 ze Szwajcarią, dzięki czemu Synowie Albionu z kompletem punktów prowadzą w swojej grupie.

Wychowanek The Reds razem z Glenem Johnsonem zaliczyli pełne 90 minut na St Jakob Park. Gole dla Anglików strzelali Wayne Rooney, Adam Johnson i Darren Bent.

Na wschodzie Europy Martin Skrtel pomógł drużynie Słowacji w wywiezieniu cennych punktów z Moskwy przy okazji zwycięstwa 1-0.

Milan Jovanovic rozegrał 64 minuty w spotkaniu Serbii ze Słowenią zakończonym remisem 1-1.

Daniel Agger i Christian Poulsen grali dziś w Kopenhadze z Islandią. Gospodarze wygrali 1-0 po golu w dramatycznych okolicznościach w samej końcówce meczu a szczęśliwcem okazał się Kahlenberg.

Rozczarowany z pewnością jest Raul Meireles, którego Portugalia przegrała 0-1 w Norwegii i po 2 meczach ma zaledwie punkt. Nowy piłkarz Liverpoolu zarobił w tym meczu żółtą kartkę.

W towarzyskim meczu Argentyny z Hiszpanią szansę występu w pierwszej połowie otrzymał Pepe Reina. Niestety golkiper Liverpoolu zawinił przy 3 golu dla gospodarzy, kiedy minął się z piłką w polu karnym a jego błąd wykorzystał Tevez. Albicelestes wygrali ostatecznie 4-1 po trafieniach Messiego, Higuaina, Teveza i Kuna. Honorowego gola dla Hiszpanów w końcówce zdobył Llorente. Fernando Torres ku radości fanów Liverpoolu spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

W meczach U-21 Danny Wilson pomógł Szkocji w triumfie 2-1 nad Austrią.

Martin Kelly w wygranym przez Anglię meczu z Litwą (3-0) spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Peter Gulacsi grający z opaską kapitana zespołu węgierskiego zachował czyste konto, a jego drużyna zremisowała bezbramkowo z Bośnią i Hercegowiną.