LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1432

Jova o swojej formie


Milan Jovanovic wierzy, że fani Liverpoolu wkrótce zobaczą go w najlepszej formie. 29-letni Serb zagrał niezłe spotkanie w niedzielę na wyjeździe z Birmingham, gdzie rozpoczął mecz na lewej stronie pomocy.

Jovanovic czuje, że zrobił już spore postępy w Premier League po letnich przenosinach ze Standardu Liege, ale zdaje sobie sprawę, że ma więcej do zaoferowania Royowi Hodgsonowi.

- Jestem nastawiony pozytywnie. Zawsze jestem uczciwy. Jeśli gram źle, potrafię się do tego przyznać. Gdy jesteś w takim klubie jak Liverpool, zawsze musisz starać się dać z siebie wszystko dla zespołu.

- Byłem zadowolony z mojego występu przeciwko Birmingham, ale wiem, że mogę grać lepiej.

- Staram się grać najlepiej i budować nić porozumienia na boisku z nowymi kolegami. Nie jestem jeszcze w najlepszej formie, ale czuję, że będzie rosła.

- Wiem, że mogę strzelać bramki dla Liverpoolu i będę starał się to robić. Kiedy mi się to uda po raz pierwszy, będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Po niedzielnym remisie, Liverpool zajmuje 13 miejsce w Premier League z dorobkiem 5 punktów na koncie.

Serbski piłkarz jest przekonany, że The Reds wkrótce zaczną marsz w górę tabeli.

- To był trudny mecz, ale myślę, że zagraliśmy okey. Przez długie chwile kontrolowaliśmy go, ale musimy poprawić parę aspektów gry.

- Jeśli dłużej będziemy utrzymywać się przy piłce, kontrolując wydarzenia na boisku to będzie Nam łatwiej. Prościej będzie o okazje bramkowe, będziemy bardziej niebezpieczni w przednich formacjach.

- Potrzebujemy trochę czasu, gdyż w zespole jest kilku nowych piłkarzy i musimy się ze sobą zgrać.

- Liverpool będzie grał dużo lepiej i nie mam co do tego wątpliwości. Premier League to trudne rozgrywki, ale My jesteśmy Liverpoolem.

- Musimy próbować wygrywać każde spotkanie i jeśli dobrze pójdzie to zaczniemy już od czwartkowego wieczoru.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności