LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1520

Hodgson o Torresie


Roy Hodgson wsparł dziś Fernando Torresa, by ten kolejny raz wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności w niedzielnym meczu na Old Trafford. Hiszpański snajper znalazł się na celowniku ostrych wypowiedzi Jamiego Redknappa w Sky Sports po bezbramkowym remisie z Birmingham w ostatniej kolejce.

Hodgson wierzy, że Torres i reszta zespołu będzie zdesperowana do udowodnienia sobie czegoś w meczu z Manchesterem, ma nadzieję iż gwiazda Liverpoolu wykorzysta psychologiczną przewagę nad Vidiciem, od którego w ostatnich kilku meczach był zdecydowanie lepszy.

- Torres jest człowiekiem, nie maszyną. Fakt iż jest dobrym zawodnikiem nie znaczy, że będzie grał jak geniusz za każdym razem, gdy wejdzie na boisko. Jednak zawsze chce. Dobrzy piłkarze to dobrzy piłkarze, a dobrzy piłkarze zawsze wypłyną.

- W niedzielę jestem pewien, iż zespół udowodni, że tydzień temu mieli po prostu gorszy dzień, zwłaszcza po krytyce jaką otrzymali.

- Zazwyczaj nie wierzę takim teoriom, ale Vidić może być nieco zdenerwowany Torresem.

- Widziałem jak to się zdarzało w przeszłości w Interze. Mieliśmy bramkarza, który za każdym razem, gdy graliśmy przeciwko Sampdorii bał się kornerów i rzutów wolnych w wykonaniu Mihailovicia. Powiedział mi, że to z pewnością wpływało na jego pewność siebie.

- Słysząc to, zacząłem myśleć że świetni zawodnicy mogą zostawić swoje porażki za sobą i rozpocząć wszystko od nowa, chociaż sam nie wiem.

Wiele uwagi w niedzielę spłynie na Wayne’a Rooney’a, który wraca do gry po kilku tygodniach nagonki mediów na jego życie osobiste.

Hodgson oczekuje, że były napastnik Evertonu zagra, lecz głupotą byłoby ignorować pozostałe armaty będące w dyspozycji Aleksa Fergusona.

- Nie wydaje się możliwym, by zawodnik taki jak Rooney został na ławce przeciwko Liverpoolowi – powiedział. – Alex wie którzy spośród jego piłkarzy są najlepsi, my możemy tylko z dużym prawdopodobieństwem zgadywać.

- Giggs i Scholes to kolejne dwa wielkie nazwiska, Fletcher dobrze się spisuje w ostatnich latach. Berbatow jest teraz w dobrej formie. Mają wielu dobrych zawodników.

-Wiemy, że potyczka z taką drużyną nie jest łatwa, ale sami wystawimy tamtego dnia silny zespół.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności