LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1406

Agger chwali Poulsena


Daniel Agger wyraził dziś słowa poparcia dla Christiana Poulsena, i zachęcił go, żeby pokazał cechy, dzięki których Roy Hodgson zdecydował się sprowadzić go na Anfield. Poulsen wykonuje sumiennie swoją pracę i chroni naszych 4 obrońców przed niebezpiecznymi akcjami rywala, które stara się rozbijać.

Daniel Agger, który w meczu z Manchesterem United musiał siedzieć na ławce rezerwowych i zaliczył tylko krótki występ, ma nadzieję, że niedługo wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie.

Agger wie, że Poulsen jest w stanie dobrze zastąpić Javiera Mascherano, który w letnim okienku transferowym przeszedł do Barcelony.

- Każdy na początku gry w nowym klubie ma okres, gdy aklimatyzacja jest bardzo trudna – mówił Daniel.

- To jest trudne ze względu na tempo, ponieważ w Anglii jest ono najszybsze w Europie.

- Christian grał w trzech dobrych ligach i teraz udowodni, że tutaj też wykona swoją pracę nienagannie.

- W piłce nożnej, ludzie zawsze porównują graczy z tych samych pozycji, ale myślę, że każdy jest inny. Każdy daje coś innego zespołowi i nigdy nie zobaczymy dwóch graczy, którzy są dokładnie tacy sami.

Hodgson w jutrzejszym meczu powinien wystawić mocno rezerwowy skład w którym ma szansę znaleźć się Daniel Agger. Liverpool zagra w Carling Cup z Northampton

Nie jest to idealna sytuacja dla środkowego obrońcy, kiedy walczy o pierwszy skład, ale Daniel wyjaśnił, że jest gotów zagrać na każdej pozycji, o ile zagwarantuje mu to regularne występy w pierwszej 11.

- Przede wszystkim jednak chce, aby poprawić pozycję The Reds w lidze. To priorytet.

- Dotychczasowe mecze były mieszane pod względem zdobyczy punktowej. Ale jeśli daliśmy radę zremisować Chcemy do tego strzelić gola Arsenałowi, mimo, że graliśmy 10, to pokazuje, że drzemie w nas ogromny potencjał.

- Chcemy zdobyć trochę więcej punktów, ale mieliśmy kilka trudnych gier, jak z Manchesterem City i United. W niektórych okresach nie grałem dobrze i chcę się do tego przyznać.

- Jeśli nie grasz dobrze to przegrywasz. Potrzebujemy punktów i ciężko pracujemy na treningach.

- Chcę być w zespole i to jest najważniejsza rzecz dla mnie. Jeśli mam grać jako bramkarz, to będę bronił. Chcę być w zespole – dodał Agger.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności