GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1419

Wieści o kontuzjowanych


Zarówno Sotirios Kyrgiakos, jak i Joe Cole nie pojadą jutro na DW Stadium na mecz z Wigan. Obaj zawodnicy nie wyleczyli jeszcze urazów, które wykluczyły ich z niedzielnego spotkania z Chelsea Londyn.

Z lepszych informacji, Hodgson potwierdził, że pod uwagę są brani Glen Johnson i Fabio Aurelio.

- Soto nie pokonał jeszcze anginy, a Joe potrzebuje trochę czasu na uporanie się z kontuzją ścięgna – powiedział Roy.

- Glen czuje się znacznie lepiej i zobaczymy, czy jutrzejszy trening przebiegnie bez problemów.

- Daniel Agger nie będzie jednak dostępny i nie możemy stwierdzić, kiedy wróci do składu. Fabio Aurelio jest już w pełni zdrowy, wyleczył się także Babel, ale musimy być bardzo ostrożni z jego żebrami, więc będziemy go jeszcze chronić.

Dziennikarze zapytali Hodgsona co sądzi o niedawnych plotkach w prasie angielskiej dotyczących niepewnej przyszłości Pepe Reiny.

- Zawsze jest dużo zamieszania wokół takich gracz. Jesteśmy szczęśliwi, że Pepe jest z nami i mam nadzieję, że zostanie znacznie dłużej, niż do końca sezonu.

- Jeżeli po zakończeniu rozgrywek stwierdzi, że nie chce już grać dla Liverpoolu, będziemy musieli poradzić sobie z sytuacją. Nie rozumiem, dlaczego na siedem czy osiem miesięcy przed końcem sezonu pytacie mnie o opinię na ten temat.

- Moja opinia jest taka, że to doskonały bramkarz i mam nadzieję, że będzie w Liverpoolu przez wiele kolejnych lat.

- Pepe to jeden z najbardziej zaangażowanych zawodników, których spotkałem w klubie podczas mojej kariery trenerskiej. Nigdy nie ma najmniejszych wątpliwości i zawsze chce wyjść jak najszybciej na boisko, dać z siebie wszystko i wygrać mecz. To jest w nim najlepsze – kończy pean Roy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wywiad z Ozanem Kabakiem (0)
09.03.2026 16:58, Redbeatle, The Athletic
The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (10)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com