BRE
Brentford
Premier League
25.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 572

Aldo zawiedziony urazem Carry


John Aldridge powiedział, że kontuzja Jamiego Carraghera jest sporą stratą dla The Reds, jednocześnie dodaje, że jego uraz może stać się okazją na pokazanie swoich umiejętności, któregoś z młodych zawodników Liverpoolu.

Carra w meczu ze Spurs nabawił się urazu ramienia i prawdopodobnie czeka go kilka tygodni przerwy.

- Oczywiście to było bardzo smutne, widząc Jamiego opuszczającego boisko jeszcze przed końcem meczu na White Hart Lane.

- Zwichnięcie ramienia nie jest śmieszne, sam miałem kontuzję obojczyka wiele lat temu i wiąże się to z absolutną męczarnią. Byłem poza grą przez 3 tygodnie a ból był nie do zniesienia.

- Wygląda na to, że Carra będzie poza grą kilka tygodni, ale jest twardym facetem i wróci do gry najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Gra z bólem nie jest dla niego żadną nowością.

- Liverpool go potrzebuje, jako swego lidera pod nieobecność Gerrarda. Można było zaobserwować jego niesamowitą pasję, gdy pośpieszał Soto Kyrgiakosa, by ten jak najszybciej był gotowy do gry.

- Bądź co bądź jego brak będzie szansą pokazania się, któregoś z młodych graczy. Martin Kelly i Danny Wilson powinni otrzymać szansę występu w czwartek w Bukareszcie. Będzie to dla nich kolejne wyzwanie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót meczu (0)
22.10.2025 23:25, AirCanada, własne
Statystyki (0)
22.10.2025 23:13, Zalewsky, SofaScore
Agent Heitingi odradzał mu odejście (1)
22.10.2025 15:28, Tomasi, thisisanfield.com
Raport z obozu rywala: Eintracht Frankfurt (0)
22.10.2025 15:21, Bartolino, liverpoolfc.com
Blog z podróży do Frankfurtu (0)
22.10.2025 14:25, GingerElf, liverpoolfc.com
Sytuacje kadrowe przed meczem we Frankfurcie (1)
22.10.2025 10:55, MaksKon, liverpoolfc.com