LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 605

Fabio o kluczowym okresie Świąt


Fabio Aurelio powiedział, że Liverpool musi zdobyć maksimum możliwych punktów w lidze do końca roku, zaczynając od sobotniego starcia z Fulham, jeśli chce się włączyć do rywalizacji o wysokie cele w Premier League.

Do końca roku The Reds rozegrają jeszcze 3 spotkania, z czego 2 na Anfield Road.

Brazylijczyk ma nadzieję, że na własnym terenie Czerwoni będą kontynuować wywołującą w lidze wrażenie serię zwycięstw.

Od momentu porażki z Blackpool, Liverpool wygrał w lidze u siebie 4 spotkania z rzędu, strzelając w nich 10 bramek.

- Osiągnięcie dobrego wyniku w sobotę jest dla nas bardzo ważne, zwłaszcza, że gramy na własnym terenie.

- Chcemy rozpocząć serię kilku zwycięstw z rzędu. Wiemy, że Fulham to trudny przeciwnik i szanujemy go. Musimy jednak pokazać, że jesteśmy Liverpoolem. Gramy u siebie i potrzebujemy tych punktów.

- Strzelaliśmy ostatnio sporo bramek na Anfield i chcemy to kontynuować.

- Potrzebujemy zwycięstwa w każdym ligowym meczu na własnym terenie, ale też musimy zacząć zdobywać wreszcie punkty na wyjazdach.

- Mamy nadzieję na dobry finisz w tym roku, w postaci zwycięstw, co pomoże Nam wejść w Nowy Rok w lepszej pozycji w lidze.

Brazylijczyk zagrał 90 minut w spotkaniu z Utrechtem i ma nadzieję, że przez najbliższy okres kontuzje będą go omijać szerokim łukiem.

- Te 90 minut było dla mnie bardzo ważne. Trenowałem regularnie, ale nie grałem. Teraz czuję się naprawdę okey.

- Nie był to łatwy mecz, gdyż wielu z nas nie występuje często w pierwszym składzie. Nie mieliśmy więc okazji, by się ze sobą zgrać.

- Chcę kontynuować dobrą grę i pomagać drużynie. W zespole jest konkurencja. Mam nadzieję, że dostanę więcej szans od szefa i wywalczę sobie miejsce w składzie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (2)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com