GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1081

Lampard o Torresie


Frank Lampard, pomocnik londyńskiej Chelsea, wyraźnie dał do zrozumienia, że przejście Torresa na Stamford Bridge byłoby korzystne zarówno dla The Blues, jak i dla hiszpańskiego snajpera.

Lider Chelsea podkreślił, że zawodnik pokroju Fernando zawsze byłby przydatny w jego drużynie.

- Piłkarze z najwyższej światowej półki, z fantastyczną techniką i instynktem strzeleckim zawsze wnoszą nową jakość do składu każdego zespołu piłkarskiego - zaznaczył Lampard.

- Wszystko teraz leży w gestii obu klubów - na jakim etapie są negocjacje, jak to widzą obaj menedżerowie, czy Liverpool zgodzi się na tą transakcję. Tak czy siak, Torres przydałby się nam w obecnej sytuacji.

Zimowe okienko transferowe zostanie zamknięte w poniedziałek o 23.00 - do tego czasu kluby Premier League mają czas na przeprowadzanie transferów. Nawet jeżeli do tego momentu zostaną wydane oficjalne komunikaty ze strony obu klubów odnośnie przyszłości Torresa, to można przypuszczać, że nie umilkną spekulacje na temat kwoty transferu i słuszności decyzji hiszpańskiej gwiazdy The Reds.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Alisson nie poleciał do Turcji (6)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com
Robbo: Chciałem grać dalej w Liverpoolu (11)
09.03.2026 07:37, AirCanada, The Athletic