13.05.2024
21:00

Osób online 1204

Raport z wypożyczeń

W poprzednim tygodniu nasi zawodnicy mieli okazję do zaprezentowania się w swoich klubach. Większość z nich spotkania zaczynała na ławce rezerwowej. Jedynym piłkarzem, który dwukrotnie zaliczył 90. minut na przestrzeni tygodnia był Paul Konchesky.

Paul Konchesky

Lewy obrońca rozegrał pełny mecz we wtorkowym spotkaniu 29. kolejki The Championship, w której Nottingham Forest pokonało na wyjeździe Coventry 2-1. W sobotę Forest podejmowali przed własną publicznością Watford i również osiągnęli korzystny wynik, zwyciężając 1-0. Nasz zawodnik zaliczył 90. minut i został ukarany żółtą kartką.

Nathan Eccleston

Młody napastnik nie wywalczył jeszcze miejsca w pierwszej drużynie Charltonu. We wtorek londyńska drużyna pokonała u siebie Colchester 1-0, a Eccleston pojawił się na boisku w 89. minucie. W sobotę, The Addicks zmierzyli się na wyjeździe z Yeovil. Anglik otrzymał więcej minut, bowiem zameldował się na boisku w 81. minucie. Jego drużyna odniosła drugie z rzędu zwycięstwo i wygrała 1-0.

Nabil El Zhar

Skrzydłowy wrócił do gry po kontuzji i w środowym meczu z Olimpiakosem zasiadł na ławce rezerwowych. Jego PAOK wygrał 1-0 i awansował do kolejnej rundy Pucharu Grecji. Marokańczyk wszedł na plac gry w 72. minucie. W niedzielę grecka drużyna przegrała u siebie z Panathinaikosem 1-0. 24-letni zawodnik cały mecz przesiedział na ławce. W międzyczasie El Zhar został zgłoszony do fazy pucharowej Ligi Europy.

David Amoo

MK Dons mierzyło się na przestrzeni ostatniego tygodnia z Bristol Rovers i Sheffield Wednesday. W pierwszym meczu jego drużyna pokonała rywali 2-1 a w drugim odnotowała remis 2-2. W obu tych meczach młody Anglik siedział na ławce rezerwowej.

Stephen Darby

W środę zaliczył pełny mecz dla Notts County, które zremisowało 1-1 z Walsall. Prawy obrońca ma pewne miejsce w składzie w drużynie prowadzonej przez Paula Ince’a i zaliczyłby kolejne spotkanie gdyby nie zostało anulowane. Wyjazdowy mecz z Tranmere odbył się zgodnie z planem, ale po kilku minutach sędzia przerwał pojedynek ze względu na złe warunki do gry.

Chris Mavinga

Młody Francuz nie wziął udziału w środowym meczu Genku z St. Truiden, które zakończyło się remisem 1-1. W niedzielę jego ekipa podejmowała na własnym stadionie Club Brugge i wygrała 1-0. Reprezentant francuskiej młodzieżówki, który będzie miał okazję zmierzyć się w jutrzejszym towarzyskim spotkaniu z Anglią na poziomie U-20 zaliczył cały mecz na ławce rezerwowych belgijskiej drużyny.

Alberto Aquilani

Reprezentant Włoch grał do 66. minuty w środowym meczu z Palermo, które jego Juventus przegrał 2-1. W sobotę również wyszedł w pierwszym składzie i zaliczył pełny mecz z Cagliari. Juventus wygrał 3-1 a Aquilani został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

Emiliano Insua

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Turcji siedział na ławce rezerwowych, a jego Galatasaray przegrał w czwartek 3-2 z Gaziantepsporem. To samo spotkało go w niedzielę, kiedy drużyna z Turk Telekom wygrała ligowy mecz z Eskisehirsporem 4-2.

Philipp Degen

Szwajcar nie znalazł się w meczowej kadrze na wyjazdowe spotkanie z Moenchengladnach. Jego VfB Stuttgart przegrał 2-3.