13.05.2024
21:00

Osób online 1156

Raport z wypożyczeń

Każdego tygodnia prezentujemy Państwu raport ze zmagań naszych zawodników, przebywających na wypożyczeniach. Niestety, żaden z naszych piłkarzy nie wyróżnił się niczym szczególnym na przestrzeni ostatnich siedmiu dni.

Chris Mavinga

Młody obrońca zadebiutował w zeszłą środę w reprezentacji Francji U-20, która rozgrywała towarzyskie spotkanie z Anglią U-20 w Shrewsbury. Mavinga rozegrał cały mecz, a jego drużyna wygrała 2-1. Natomiast w niedzielę, Francuz zaliczył kolejny debiut, tym razem w barwach klubowych. 19-latek pojawił się na boisku w 89. minucie meczu swojego KRC Genk ze Standardem Liege. Gospodarze wygrali to spotkanie 2-0.

Daniel Ayala

Hiszpan zadebiutował w sobotę w barwach Derby County. Jego nowa drużyna przegrała z Leicester City 0-2. Ayala wszedł na boisko w 87. minucie.

Nathan Eccleston

20-letni napastnik rozegrał w sobotę cały mecz w barwach Charlton Athletic w pojedynku z Peterborough, wygranym przez gospodarzy 3-2. Anglikowi nie udało się tym razem wpisać na listę strzelców.

David Amoo

19-latek rozegrał swoje trzecie spotkanie w barwach MK Dons. Jego klub zremisował w sobotnim meczu z Brentford 1-1. Napastnik pojawił się na murawie w 75. minucie i nie zdołał strzelić swojej pierwszej bramki w nowym zespole.

Stephen Darby

Darby zagrał pełne spotkanie podczas sobotniego pojedynku między jego Notts County a Exeter, zakończony porażką jego drużyny 0-2.

Nabil El Zhar

Wypożyczony do PAOK Saloniki, El Zhar, pojawił się w sobotę na boisku w 60. minucie spotkania z Panioniosem. 24-letni zawodnik nie pomógł swojej drużynie w uzyskaniu korzystnego rezultatu, PAOK przegrało 1-0.

Philipp Degen

Szwajcar kolejny raz nie załapał się nawet do kadry meczowej swojego VfB Stuttgart. 'Die Schwaben' przegrali z Nurnberg aż 1-4 i znajdują się obecnie w strefie spadkowej Bundesligi. Pewnie przez nieobecność Degena w składzie...

Emiliano Insua

Boczny obrońca przesiedział całe sobotnie spotkanie na ławce rezerwowych. Galatasaray, w którym obecnie występuje, przegrało z Gaziantepsporem 1-0.

Paul Konchesky

Niechciany w Liverpoolu Konchesky, jest podstawowym zawodnikiem drużyny z Championship - Nottingham Forest. W niedzielę nasz lewy obrońca rozgrał całe spotkanie z Queens Park Rangers, zakończone remisem 1-1.

Alberto Aquilani

Zupełnie niespełniony w Liverpoolu, natomiast błyszczący w Serie A, Alberto Aquilani rozgrał kolejne pełne spotkanie w barwach Juventusu. 'Stara Dama' pokonała w niedzielę w meczu na szczycie Inter Mediolan 1-0.