LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1326

Borrell chwali swoich piłkarzy


Rodolfo Borrell pochwalił charakter swoich podopiecznych po tym, jak przedłużyli serię zwycięskich meczów do ośmiu z rzędu. Piłkarze Akademii pokonali w sobotnie popołudnie zespół Crewe Alexandra 2-1.

The Reds stracili bramkę z rzutu karnego już w 3. minucie, ale uderzenie głową Toniego Silvy i strzał Adama Morgana pozwoliły im zdobyć komplet punktów.

Borrell był zachwycony sposobem, w jaki jego zawodnicy walczyli o zwycięstwo i czuje, że mogą zajść w tym sezonie daleko, jeśli będą powtarzać to co tydzień.

- Powróciliśmy do gry i po prostu zasłużyliśmy na sukces.

- Utrata bramki z jedenastki po trzech minutach nie jest łatwa do przyjęcia, w dodatku Crewe próbowało podwyższyć prowadzenie.

- My jednak podjęliśmy wielki wysiłek i świetny występ drużyny pozwolił nam zgarnąć komplet punktów.

- Rywal był trudny, ale pomimo niesprzyjających okoliczności, udało się nam przezwyciężyć trudności.

- W zespole panuje wielka determinacja i jedność. Pokazał on dziś charakter. Musimy to utrzymać i spróbować osiągnąć jak najwięcej przed końcem sezonu.

Liverpool: Stephens, Rafferty, Sama, McGiveron, Smith, Sterling, Coady, Cooper, Silva, Adorjan, Morgan. Unused subs: Walsh, Mukendi, Sokolik, Kohlert, Wearing.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com