LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1479

Clarke o kontuzjowanych


Trener ze sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, Steve Clark, z nadzieją wypowiada się na temat powrotów do treningów Raula Meirelesa, Daniela Aggera oraz Fabio Aurelio przed potyczką z Manchesterem United.

Meireles opuścił plac gry w drugiej połowie przegranego 3:1 meczu z West Ham ze względu na uraz kolana, ale jest szansa, że będzie gotów do gry, gdy lider Premier League zawita na L4.

- Jesteśmy pełni nadziei - mówił Clarke dla oficjalnej strony. - Miał mały problem z kolanem i w ramach ostrożności na początku drugiej odsłony podjęliśmy decyzję o tym, że lepiej będzie go zdjąć z boiska. To dało mu większe szanse na przygotowanie do kolejnego spotkania.

- Będzie miał lżejsze 3-4 dni i miejmy nadzieję, że bliżej końca tygodnia będzie w stanie wziąć udział w przygotowaniach do weekendu.

Aurelio odniósł kontuzję przywodziciela podczas potyczki w Pradze, natomiast Agger kulał opuszczając boisko w rewanżu 6 dni temu.

Clarke dodał: - Ich sytuacja wygląda podobnie. W tej chwili obaj nie trenują z kadrą i jesteśmy niemal pewni, że Fabio Aurelio dołączy do zespołu w czwartek. Mamy nadzieję, że Daniel wróci do pełnych treningów w czwartek, bądź piątek.

Martin Kelly może być niezdolny do gry przez miesiąc w wyniku urazu ścięgna uda.

- Będzie poza grą przez kilka tygodni - dodał. - To rozczarowujące dla zawodnika, ponieważ miał dobrą passę. To osłabienie zespołu, ale możemy się z tym uporać.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com