GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1078

Capello monitoruje Carrolla


Fabio Capello powiedział, że poczeka aż zakończą się weekendowe spotkania i wtedy zadecyduje, czy powołać Andy'ego Carrolla na mecz eliminacyjny do Euro 2012 przeciwko Walii.

Carroll, który zadebiutował w reprezentacji w listopadowym spotkaniu z Francją, ma rozpocząć od pierwszej minuty dzisiejszy mecz w Sunderlandzie.

Capello oglądał 22-latka w akcji przeciwko Bradze na Anfield. Kenny Dalglish zasugerował ostatnio, że Carroll może nie być w wystarczającym stanie, by zagrać dla reprezentacji. Capello tymczasem przyznaje, że nie podjął jeszcze decyzji odnośnie napastnika.

- Byłem w Liverpoolu, by obejrzeć Andy'ego Carrolla. Rozegrał on tylko jeden mecz (odkąd jest zdrowy) – powiedział Capello.

- Czy Carroll będzie odpowiedni na Walię? Musimy poczekać do czasu zakończenia weekendowych spotkań.

- Jest zdrowy, jednak potrzebuje rozegrać kilka spotkań, ponieważ wielcy piłkarze muszą rozegrać więcej meczów, by złapać dobrą formę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Alisson nie poleciał do Turcji (6)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com
Robbo: Chciałem grać dalej w Liverpoolu (11)
09.03.2026 07:37, AirCanada, The Athletic