LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1797

Reo-Coker pozytywnie nastawiony


Nigel Reo-Coker powiedział, że ostatnie zwycięstwo z Arsenalem tchnęło pozytywnego ducha w szeregi piłkarzy Villans, którzy chcą powtórzyć dobry rezultat w jutrzejszym starciu z Liverpoolem.

Pomocnik zdaje sobie sprawę, że ewentualna wygrana należy się kibicom Aston Villi, którzy nie mogą być w pełni zadowoleni z występów swoich pupili w kończącej się ligowej kampanii.

- Oczekujemy tego meczu, po wyjątkowym zeszłym tygodniu. Włożyliśmy w mecz z Arsenalem mnóstwo sił i potwierdziliśmy, do czego jesteśmy zdolni.

- Zawiesiliśmy wysoko poprzeczkę i teraz musimy to kontynuować w meczu z The Reds. Gramy u siebie, przed własną publiką i jak dobrze pójdzie to zanotujemy kolejną wygraną.

- Gramy z wielkim zaangażowaniem, pasją i entuzjazmem, naprawdę nie mogąc już doczekać się rywalizacji z Liverpoolem.

Stewart Downing także stawia sobie za cel, pokonanie Liverpoolu w niedzielne popołudnie.

- Pokonaliśmy jeden z najlepszych zespołów w kraju, prawdopodobnie grający najlepszy techniczny futbol na Wyspach.

- Graliśmy piłkę naprawdę jakościową, stąd nasze zwycięstwo. Jesteśmy pewni siebie po tamtym spotkaniu.

- Sądzę, że mamy dużą szansę na zwycięstwo z Liverpoolem. Gramy u siebie w ostatnim meczu sezonu i przydałoby się zakończenie z dobrym akcentem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Newcastle pogodzone z odejściem Isaka (5)
05.08.2025 13:00, ManiacomLFC, thisisanfield.com
Wymowne zachowanie Darwina (0)
05.08.2025 12:51, Maja, thisisanfield.com
Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (21)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com