ARS
Arsenal
Premier League
08.01.2026
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 945

Gulacsi do wypożyczenia


Kenny Daglish wkrótce pozwoli bramkarzowi Peterowi Gulacsiemu opuścić Liverpool na zasadzie wypożyczenia na cały sezon. Węgier jest w tej chwili drugim bramkarzem Liverpoolu, lecz będzie miał możliwość zdobyć doświadczenie podczas następnego sezonu.

Według agencji menedżerskiej piłkarza, co najmniej siedem zespołów będzie obserwowała 21-latka w trakcie niedalekiego turnieju w Tulonie.

Gulacsi ma już za sobą dwa okresy wypożyczenia w Hereford i Tranmere. Teraz będzie miał możliwość wykonać kolejny krok w celu częstszej gry.

Właściciel agencji Tior Pataky powiedział:

- Nie jesteśmy zaskoczeni (wysoką liczbą zainteresowanych zespołów), ponieważ Peter został uznany za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia.

- Nie możemy zdradzić, które kluby są zainteresowane, lecz siedem zespołów ujawniło, iż pojadą do Francji w celu obejrzenia go na żywo.

- Są to kluby z Anglii, Niemiec, Holandii i Belgii. Najbardziej prawdopodobne jest to, iż Peter spędzi kolejny sezon, lecz jest kwestią otwartą, czy będzie to Anglia, czy nie.

- Oczywiście ostateczna decyzja należy do Liverpoolu. Nie martwimy się jednak o jego karierę, gdyż jest prowadzona bardzo dobrze. Widzą jego wartość i potencjał.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Garść statystyk przed starciem z Arsenalem (0)
06.01.2026 17:05, Gall1892, liverpoolfc.com
Aldridge: Liverpool musi wydać w styczniu (4)
06.01.2026 15:56, MaksKon, Liverpool Echo
Balagizi powróci do Liverpoolu (0)
06.01.2026 15:53, Gall1892, liverpoolfc.com
Mor Ndiaye wkrótce trafi do Liverpoolu (7)
06.01.2026 11:38, AirCanada, Liverpool Echo
Koumas z pierwszym golem dla Birmingham City (0)
06.01.2026 11:29, AirCanada, thisisanfield.com