13.05.2024
21:00

Osób online 1133

Remis rezerw

Nathan Eccleston zaliczył fantastyczne trafienie na oczach Kenny'ego Dalglisha we wczorajszym meczu rezerw Liverpoolu zremisowanym 1-1 z Bray Wanderers. Przed licznie zgromadzoną publicznością na Carlisle Grounds w Bray drużyna Rodolfo Borella zagrała interesujące spotkanie, które odbyło się w aurze rzęsistego deszczu.

Oprócz doświadczonego marokańskiego internacjonała Nablia El Zhar, podstawowa jedenastka składała się z 6 zawodników drużyny U-18.

Młodziki miały przywilej gry przed Kennym, który obserwował ich starania z ławki trenerskiej

Gospodarze zdobyli prowadzenie po stałym fragmencie gry w połowie drugiej części spotkania. Adam Croomes wepchnął piłkę do siatki po obronie bezpośredniego strzału z rzutu wolnego Jake'a Kelly'ego przez bramkarza Liverpoolu Jamiego Stephensa.

Na odpowiedź The Reds nie trzeba było długo czekać, gdy kapitan czerwonych Eccleston zachwycił publikę strzałem w długi róg po minięciu dwóch obrońców.

Eccleston który zeszły sezon spędził na wypożyczeniu w Charlton Athletic, zagrał świetne spotkanie, siejąc spustoszenie w obronie rywala.

Absolwent Akademii miał znakomitą szansę w pierwszej części spotkania, kiedy pechowo zakończył indywidualną akcję strzałem tuż obok słupka. Mógł również wyprowadzić Liverpool na prowadzenie po dobrej, szybkiej akcji z Davidem Amoo.

Brad Smith, Raheem Sterling i bramkarz Tyrell Belford zaliczyli swój pierwszy występ od czasu gry w barwach Synów Albionu na Mistrzostwach Świata w Meksyku.

Smith zagrał pełne 90 minut jako lewy obrońca, podczas gdy Sterling zaczął spotkanie od drugiej połowy zmieniając Nabila El Zhara, tym samym debiutując w rezerwach.

Sterling miał znakomitą sytuację w doliczonym czasie gry, gdy mocno obił bramkarza gospodarzy posyłając piłkę prosto w niego.

Drużyna Borella podsumuje swoją wizytę w Irlandii meczem przeciwko Waterford w środowy wieczór.

Skład: Jamie Stephens (Tyrell Belford), Emmanuel Mendy (Adam Hajdu), Brad Smith, Stephen Sama, Matty McGiveron, Craig Roddan, Toni Silva (Krisztian Adjorjan), Michael Roberts (David Amoo), Nathan Eccleston (Kristjan Emilsson), Suso, Nabil El Zhar (Raheem Sterling)