13.05.2024
21:00

Osób online 1210

Młodzi gromią 7-0 Preston

David Moli strzelił hattricka, zaś Adam Morgan zgarnął dublet, gdy Liverpool U-18 kontynuuje swoją serię zwycięstw przedsezonowych po pokonaniu 7-0 Preston w środowe popołudnie.

Młodzi strzelcy bezustannie siali zamęt i zdołali osiągnąć rezultat, który przedłużył ich serię do trzech kolejnych zwycięstw, podczas których wbili aż 21 goli na oczach Kenny’ego Dalglisha.

The Reds zaliczyli ładny start i nikogo nie zdziwił gol Moliego w czwartej minucie gdy po rajdzie uderzył nisko na długi słupek.

Gospodarze zdążyli zaprzepaścić kilka okazji nim w 36 minucie snajper zdołał podwoić swój rezultat, gdy przyjął dokładne podanie od Nathana Quirka i kolejnym niskim lobem pokonał Stevena Jamesa, który strzegł bramki North End.

Zespół Mike’a Marsha był już poza zasięgiem do przerwy, a jeśli przeciwnicy mieli jakąkolwiek nadzieję, ta zgasła szybko po wznowieniu meczu.

Znów to Moli stał się katem North End, gdy minął bramkarza i strzelił do bramki z ostrego kąta.

The Reds w dalszym ciągu robili z obroną przeciwnika co chcieli i rezerwowy Jack Dunn dodał czwartego gola w 55 minucie po fantastycznej główce i podaniu Michaela Wilsona.

Obligatoryjne zmiany związane z przygotowaniami przedsezonowymi nie umniejszyły apetytu Liverpoolu i Henoc Mukendi silnym strzałem zapewnił piątego gola, nim Morgan zaliczył dublet.