LIV
Liverpool
FA Cup
12.01.2026
20:45
BAR
Barnsley
 
Osób online 1174

Molby: Dann byłby świetny


Transakcje, które Liverpool przeprowadził tego lata mają sens, jednak kilku nowych piłkarzy osiedli się w drużynie szybciej od innych. Kenny Dalglish kupił zawodników, którzy grali w Premier League i można zauważyć cechy, które posiadają.

Nie miałem obaw co do naszych dwóch nowych piłkarzy, biegających po lewej stronie boiska. Jose Enrique i Stewart Downing grają na pozycjach, które są często wykorzystywane i muszą po prostu robić to samo, co w swoich poprzednich klubach.

Natomaist trochę więcej pracy należy włożyć, aby w pełni wkomponować Charliego Adama w drużynę oraz znaleźć pozycję dla Jordana Hendersona, by miał realny wpływ na zespół.

Adam jest playmakerem, podczas gdy Henderson jest zawodnikiem, grającym w szybkim tempie. Posiadają różne style gry i powinno się to przyczynić do dobrej równowagi w drużynie. Jedyny obszar, który wciąż potrzebuje wzmocnienia jest środek obrony. Scott Dann lub Gary Cahill będą pasować.

Dann jest bardzo stabilnym zawodnikiem, trochę w rodzaju Jamiego Carraghera. Nie zapuszcza się w obszary, w których środkowi obrońcy nie są potrzebni.

Jest silny w powietrzu i bardzo angażuje się w grę. Jest także fanem Liverpoolu i dostępny za rozsądną cenę.

Cahill posiada większy potencjał od Danna, aby rozwinąć się w środkowego obrońcę typu Rio Ferdinanda.

Jan Molby

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Opinie prasy po meczu (0)
09.01.2026 15:19, Tomasi, Liverpool Echo
Arteta po meczu z Liverpoolem (3)
09.01.2026 11:17, Maja, Liverpool Echo
David Coote otrzymał wyrok w zawieszeniu (4)
09.01.2026 10:30, GingerElf, The Athletic
Slot po meczu z Arsenalem (14)
09.01.2026 09:38, Klika1892, liverpoolfc.com
Szoboszlai: Kolejny krok naprzód (0)
09.01.2026 00:31, Gall1892, liverpoolfc.com
Skrót meczu (0)
08.01.2026 23:30, AirCanada, własne