LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1796

Najlepsze ćwierknięcia po meczu


Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Luis Suarez został uznany przez kibiców bohaterem wygranego 2:1 meczu ze Stoke City w 1/8 rozgrywek o Puchar Ligi. Oficjalna strona klubu wybrała 10 wpisów na Twitterze najlepiej podsumowujących wczorajsze zwycięstwo.

Jestem w autokarze z Pepe Reiną, Maxim, Lucasem i Sebastianem Coatesem! Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zwycięstwa! Dobranoc! YNWA!

Luis Suarez

Świetna wygrana i kolejna przepiękna bramka Suareza, jesteśmy w następnej rundzie.

Charlie Adam

Dobry występ całej drużyny, gratulacje za bramki dla Luisa Suareza.

Lucas Leiva

Świetna postawa Liverpoolu w drugiej połowie, moment geniuszu Suareza oraz dobre wykończenie pozwoliły odnieść zasłużone zwycięstwo.

John Bradley, komentator LFC TV

Każde zwycięstwo na stadionie Stoke to dobry wynik, wielkie brawa dla Liverpoolu. Wspaniały występ Suareza.

Phil McNulty, BBC Sport

Bramka Suareza: jak dotąd najlepszy gol jaki widziałem w tym sezonie, przynajmniej w Anglii.

Simon Hughes, LFC Magazine

Zasłużone zwycięstwo! Suarez zasłużenie zbiera pochwały, ale według mnie również gra Jaya Spearinga była wysokiej jakości.

Paul Salt

Pierwszy raz Liverpool przegrywając zdołał odrobić straty i wygrać od wygranej z Boltonem po golu Joe Cole'a w doliczonym czasie.

Ged Rea, statystyk Liverpool FC

Elastyczność pierwszej jedenastki Liverpoolu jest zdumiewająca. Reina, Carragher, Coates, Spearing, Lucas i Carroll odegrali znaczące role.

Kristian Walsh, felietonista The Kop

Świetny występ, kolejny raz zdominowaliśmy przeciwnika i tym razem dostaliśmy to, na co zasłużyliśmy.

Dave Usher, Liverpool Way fanzine

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Davvid8 27.10.2011 11:44 #
Zgadzam się z Simonem Hughesem, że to najefektowniejszy gol w Anglii jak dotychczas w tej rundzie. Brawo Luis:)

Pozostałe aktualności

Trening przed Tottenhamem - zdjęcia  (0)
05.02.2025 18:09, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool - Tottenham: Wieści kadrowe  (0)
05.02.2025 17:31, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (5)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (6)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (4)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (1)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo