05.05.2024
17:30

Osób online 1468

Jonjo strzela dla Mandarynek

Wypożyczony z Liverpoolu pomocnik nie próżnuje w klubie z Bloomfield Road. Dziś Blackpool pokonało na wyjeździe Leeds United 5:0, a młody Anglik zanotował pierwszego w dorosłej karierze hat-tricka.

Swój popis Shelvey rozpoczął dwie minuty po wyrzuceniu z boiska zawodnika gospodarzy, Toma Leesa, kiedy wykorzystał rzut karny z 27. minuty.

Po raz drugi na listę strzelców wpisał się już cztery minuty później, a hat-tricka skompletował trafieniem na 5:0 w 78. minucie.

Od momentu wypożyczenia na koniec września 19-latek strzelił dla Blackpool już pięć bramek.