LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1261

Poyet: To będzie ciężki mecz


Gus Poyet doskonale sobie zdaje sprawę z tego, iż jego podopieczni będą musieli zagrać jak najlepiej potrafią, jeśli marzą o tym, aby osiągnąć korzystny rezultat w spotkaniu z Liverpoolem na Anfield Road.

Dla Brighton będzie to ogromne wyzwanie, ale Poyet wierzy, że jego zawodnicy będą w stanie zagrać na przyzwoitym poziomie.

- Piłkarze wiedzą, co muszą zrobić, abym mógł być zadowolony po meczu. Już raz graliśmy w tym sezonie z Liverpoolem, dlatego wiemy, że są bardzo silną drużyną - powiedział Poyet.

- Musimy być perfekcyjnie przygotowani, żeby w ogóle mieć jakieś szanse. Nie będziemy pod żadną presją, ponieważ to Liverpool jest faworytem. Z takim rywalem zawsze się gra ciężko, ale dla niektórych piłkarzy może być to doskonała szansa, aby się pokazać z jak najlepszej strony.

- Jeśli zagramy słabo, to możemy zapomnieć o korzystnym rezultacie. W porównaniu z innymi spotkaniami nie będziemy pod dużym ciśnieniem, co może dobrze wpłynąć na naszą grę.

- Zawodnicy nie będą potrzebować dodatkowej motywacji przed tym spotkaniem, bo jak tylko zobaczą Anfield Road, to wytworzy się w nich ogromna energia. To fantastyczne miejsce do gry w piłkę nożną, ponieważ fani Liverpoolu są wspaniali.

Poyet jest przekonany, że jego piłkarze mogą zebrać ogromne doświadczenie w tym spotkaniu.

- To będzie interesujące zobaczyć moich piłkarzy w akcji z drużyną, która na co dzień występuje w Premier League. Jestem ciekaw, jakie postępy poczyniliśmy w ostatnich miesiącach.

- Gdybyśmy mieli w kolejnych latach grać w Premier League, to na pewno będę wiedział, co musimy poprawić, aby tam sobie poradzić.

- Będziemy chcieli grać swoją piłkę, bez względu na wynik. Mamy zamiar osiągnąć dobry rezultat, ale ważna jest również ogólna postawa na boisku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

Glodzilla 16.02.2012 17:00 #
Spokojne 2:0 mnie w pełni zadowoli, jakoś nie przepadam za pogromami z drużynami z niższych lig. Tylko żeby ich nie zlekceważyli :[
jaszyn 16.02.2012 17:43 #
Dobry trener , druzyna gra kombinacyjna pilke, motywacja na 200% to bedzie naprawde cieżki mecz.
viperr 16.02.2012 18:07 #
słaba drużyna na Anfield= ciezki mecz!

Pozostałe aktualności

Maresca: Liverpool pokazał, dlaczego jest mistrzem  (0)
04.05.2025 23:13, B9K, chelseafc.com
Van Dijk: Każda porażka boli  (0)
04.05.2025 22:54, B9K, liverpoolfc.com
Pomeczowa konferencja Slota  (0)
04.05.2025 22:34, Olastank, liverpoolfc.com
Statystyki  (0)
04.05.2025 19:45, Gall1892, Sofascore
Porażka 3:1 z Chelsea!  (73)
04.05.2025 18:17, Gall1892, własne
Skład na mecz z Chelsea!  (20)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com