05.05.2024
17:30

Osób online 945

Wygrywamy do przerwy

Do przerwy Liverpool wygrywa na Anfield z Brighton. Już w 5. minucie do bramki rywala trafił Skrtel, znakomicie wykorzystując rzut rożny. 10 minut później po rzucie wolnym wyrównał Lua Lua. W 44. minucie po zamieszaniu w polu karnym rywala prowadzenie dał nam piłkarz Brighton - Bridcutt, strzelając samobója. 2:1 dla nas po pierwszej połowie.

Komentarze (28)

Thisu9 19.02.2012 18:20 #
Jest dobrze ale mogło być lepiej.
krystianYNWA 19.02.2012 18:21 #
Brak komentarza na Sport Club? Poczuj Magię Anfield :)
Jezior94 19.02.2012 18:21 #
Nie wiem czemu bucza kibice Brighton na Suareza nie wiem co im zrobil.Mam nadzieje ze Luis strzeli byl tak blisko dla mnie jedna zmiana Shelvy za hendo
Ralf088 19.02.2012 18:21 #
Coś wspaniałego! strzelamy 2 bramki do przerwy! Czyżby zawodnicy nagrali się w Fife i zobaczyli jak się strzela bramki?!
AdasLFC7 19.02.2012 18:21 #
Suarez ma pecha w tym emczu już mogł spokojnie 2 brameczki strzelić.. Musimy wygrać. Fajnie sie oglada mecz bez komentatrów hah :)
Swiader92 19.02.2012 18:21 #
Rozumiem, że piłka nożna to gra zespołowa ale to napastnicy powinni strzelać bramki
Krystian i bardzo dobrze bo tam na tym sport klubie ci komentatorzy sa ......
Alexandre 19.02.2012 18:24 #
Szkoda że strzał Suareza nie wpadł...
Shelvey powinien wejść za Hendersona.
Ralf088 19.02.2012 18:24 #
Pewnie komentują ale wyłączyli im głosy bo jak można słuchać takich komentatorów!
Pawlak72 19.02.2012 18:24 #
Tak dalej czerwoni!
PS: Czy za zwycięstwo w CC lub FA CUP trzeba się kwalifikować do Ligi Europy czy mamy zapewniony udział?
Lfciorek 19.02.2012 18:25 #
Żałosna jest postawa kibiców na Anfield, nie powinni dać możliwości buczenia kibicom Brighton na Suareza. Żałosna jest nasza niporadność, Suarez stwarza niesamowite okazje, a znowu nie może strzelić bramki, tragedia... Żałosne jest też przewracanie się Carrolla w polu karnym i rzucanie fuckami na lewo i prawo. Naprawdę skoncentrujmy się i pożegnajmy z kwitkiem tych pajaców z Brighton którzy gwiżdżą na Luisa ... C'mon !The Reds
Ralf088 19.02.2012 18:26 #
Pawlak72 > Jak za tydzień wygramy z Cardiff to już będziemy grać w LE :)
Forrest 19.02.2012 18:26 #
Jesli dzis ktorys z dwojki Carroll - Downing nie strzeli to ja przez caly post nie wypije nawet pol piwa! :)
Piotrek97 19.02.2012 18:26 #
Dobry mecz jak narazie, super gra suareza,bardzo podoba mi się dzisiaj także gra adama
rafikolive10 19.02.2012 18:27 #
szczerze mowiąc myslalem ze sie w tym meczu roztrzelamy a narazie gramy jak rowny z rownym
kamillfcfans 19.02.2012 18:28 #
tymi gwizdami na Luisa podpisuja na siebie wyrok
Jezior94 19.02.2012 18:29 #
Adam dzis dobry fajne podania Taki mecz bez komentatora to jest cos
Swiader92 19.02.2012 18:29 #
Mimo wszystko średnio wygląda nasza gra. A mur przy straconej bramce nie wiem co zrobił !!!
MiloszLFC 19.02.2012 18:29 #
Nie wiem jak Wam ale mi się bardzo miło ogląda mecz bez komentarza , można dobrze usłyszeć doping kibiców , jednak szkoda , że to kibice gości są głośniejsi :/ , co do gry a może bardziej samego wyniku nie jest źle ale znów ta skuteczność :(
LuisS 19.02.2012 18:29 #
po przerwie ich zajedziemy, będzie 4-1;) A co do komentarza to dobrze, że go nie ma bo jakoś nie jestem entuzjastą Grzywacza...;p
Endless 19.02.2012 18:29 #
Dziwne jest, że niektórzy sędziowie system oceniania starć Carrolla mają zero-jedynkowy. Jest duży to faulował, jest duży to nie mógł być faulowany.
Jezior94 19.02.2012 18:30 #
Carroll walczy ale tam ciezko mu wygrac mial 1 100%
daniel101192 19.02.2012 18:31 #
a dlczego nikt nie chwali Carraghera, nie wiem czy zauważyliscie ale ani razu nie wywalił piłki na oślep tylko podaje i to nie tylko do najlbiższych kolegów tylko w jego grze widać dużo kreatywnosci , a nawet widać go czasami w ataku, takiego carraghera to ja widze w każdej 11 w tym sezonie
Przemko93 19.02.2012 18:32 #
Do przerwy nie wygrywamy tylko prowadzimy, ewentualnie wygraliśmy pierwszą połowę ^^
michufilip 19.02.2012 18:33 #
Nigdy tak przyjemnie nie oglądało mi się naszego meczu na Sportklubie :D
Forrest 19.02.2012 18:48 #
57 minuta gol Carrolla, asysta Downinga takze postu nie bedzie :)

Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (15)