13.05.2024
21:00

Osób online 1152

Młodzi pokonują St Vincent

Jack Dunn był jednym ze strzelców w meczu, w który drużyna Liverpoolu U-18 pokonała na Karaibach drużynę St Vincent U20 3:1 i tym samym zdobyła Harlequin Cup.

Zespół Mike Marsha znajduję obecnie na posezonowej wyciecze w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie i jako część wycieczki drużyna zagrała mecz z narodowym zespołem St Vincent U-20.

Hiszpańska gwiazda Nacho i Henoc Mukendi również zaznaczyli swoją obecność w składzie Marsha.

Członkowie St Vincent oraz Grenadines Football Federation, ministrowie i goście kurortu Buccament Bay pojawili się na spotkaniu wraz z grupą lokalnych fanów, która mocno wspierała zespół.

Po pierwszej, rozgrywanej w szaleńczym tempie i palącym słońcu Karaibów, połowie miała miejsce rozgrywana w wolniejszym tempie, aczkolwiek nie gorsza od pierwszej, druga połowa, w której zawitał deszcz, jednak w żaden sposób nie przeszkadzał on walczącym zespołom.

Obydwa zespoły mogą być dumne ze swoich występów, gdyż zaprezentowali przybyłym widzom wspaniałe widowisko.

SVG nie poradziło sobie z nową generacją zawodników jednego z najlepszych klubów na świecie, a zespół młodzików Liverpoolu pokazał swoją jakość wygrywając Harlequin Cup w ciężkich warunkach. Członkowie zespołu i sztab szkoleniowy spędzili pierwszą, słoneczną połowę po parasolami, a w drugiej, gdy spadł deszcz natychmiast się ich pozbyli.

W geście podziękowania dla gospodarzy, zawodnicy Akademii oddali po meczu zespołowi SVG swoje koszulki.