LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1486

Allen: Zabrakło trochę szczęścia


Joe Allen ma nadzieję, że remis osiągnięty w dobrym stylu na Stadium of Light pozwoli Liverpoolowi na nowo wejść w ten sezon. The Reds póki co mają na koncie zaledwie 2 punkty w 4 ligowych konfrontacjach, ale według walijskiego pomocnika nie ma powodów do niepokoju.

- Chcieliśmy wygrać w tym spotkaniu dla naszych kibiców.

- Rozmawialiśmy na ten temat przed meczem. To był ciężki tydzień dla każdej osoby związanej z Liverpoolem, dlatego jesteśmy niezadowoleni, że nie udało zainkasować się nam 3 oczek. Fani niesamowicie nas wspierali przez całe spotkanie.

- Byliśmy rozczarowani z powodu tego rezultatu. Straciliśmy gola w głupi sposób i zawsze ciężko goni się wynik, szczególnie, gdy grasz na wyjeździe.

- Sunderland nie jest dla nikogo łatwym rywalem. Starali się maksymalnie utrudnić nam pracę na boisku.

- Prawdę powiedziawszy mieliśmy jednak szansę na wygraną. Kontrolowaliśmy grę i myślę, że było to dobrze widoczne.

- Niewątpliwie posiadamy umiejętności i jakość, które pozwolą nam szybko wejść na drogę zwycięstw.

Liverpool musiał starać się doprowadzić do remisu, po tym jak Steven Fletcher w pierwszej połowie z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki Reiny.

Do wyrównania w drugiej odsłonie doprowadził Luis Suarez.

- Nie chcemy szukać dla siebie usprawiedliwienia, ale zdecydowanie zabrakło nam szczęścia w tym meczu.

- Będziemy dalej ciężko pracować i realizować wizję gry naszego szkoleniowca.

- Jestem przekonany, że zwycięstwa przyjdą szybko.

Allen nie krył słów uznania dla najmłodszego w drużynie Liverpoolu Raheema Sterlinga, który miał ogromny udział przy bramce.

- Zapominasz jak młodym jest graczem, gdy patrzysz na jego grę. Sezon zaczął się dla niego fantastycznie, a gra na takim poziomie musi budzić podziw.

- Cała drużyna jest z niego dumna.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

GrzeliSuarez7 17.09.2012 14:20 #
Norma ...

Pozostałe aktualności

Anthony Gordon przeprasza za swoje zachowanie (1)
26.08.2025 11:56, Klika1892, thisisanfield.com
Jak Ngumoha pokazał się całemu światu (0)
26.08.2025 11:39, Klika1892, The Athletic
Rio Ngumoha o swojej premierowej bramce (0)
26.08.2025 11:23, Klika1892, liverpoolfc.com
Howe po meczu z Liverpoolem (1)
26.08.2025 09:48, FroncQ, Sky Sports
Tsimikas blisko przeprowadzki do Rzymu (1)
26.08.2025 08:49, AirCanada, The Athletic
Rezerwy przegrywają 2:3 z Burnley (0)
26.08.2025 08:20, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: To cudowne trzy punkty (2)
26.08.2025 07:56, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com