05.05.2024
17:30

Osób online 1177

Gerro i spółka zremisowali z Polską

Przełożone na dziś spotkanie pomiędzy Polską i Anglią na Stadionie Narodowym w Warszawie, w ramach eliminacji do Mundialu 2014, zakończyło się remisem 1:1, a Steven Gerrard zaliczył asystę przy bramce strzelonej przez Wayne'a Rooney'a.

Kapitan Liverpoolu i Glen Johnson zagrali cały mecz, za to Jonjo Shelvey przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Gerrard zaliczył swój 99. występ w reprezentacji i to właśnie po jego rzucie rożnym, piłkę głową do bramki skierował Rooney.

W 71. minucie wyrównującego gola, także głową, zdobył obrońca gospodarzy - Kami Glik.

Komentarze (14)

Batigol 17.10.2012 20:57 #
Bardzo słaba Anglia, powinniśmy to wygrać...
TormenT 17.10.2012 21:01 #
You don't say?
OskLFC 17.10.2012 21:03 #
byłem na tym meczu i fajnie jest zobaczyć kilka metrów od siebie Gerrarda lub Johnsona ;)
ekieki 17.10.2012 21:08 #
zobaczyć Anglię w meczu z Polską, która broni się jedynastoma graczami na własnej połowie - bezcenne...
metka10 17.10.2012 21:11 #
tytuł newsa:
"Niezasłużony remis Anglii"
dominika 17.10.2012 21:19 #
wpływ Roya na reprezentacje coraz bardziej widoczny ;p
Uziman 17.10.2012 21:38 #
Cała Anglia słabo, oprocz Jonsona, gral naprawdę dobrze.
Hulus 17.10.2012 21:56 #
Akurat nasi bez zarzutu. Gerrard asysta i niezła gra. Johnson dwa kluczowe zagrania w defensywie ratujące Anglików i ogólnie porządny występ. Anglicy grają beznadziejną piłkę, powolną(to nie wina murawy ani przełożenia meczu, bo to się powtarza), toporną, obrzydliwą hodgsonówkę. Akurat my, fani Liverpoolu zdziwieni być nie możemy. Purslow uraczył nas najlepszym angielskim trenerem na kilka trudnych miesięcy. Dwie linie defensywne przeciwko każdemu przeciwnikowi sprawiają, że trudno im strzelić, ale sami mają wyjątkowo mało okazji i wyglądają maksymalnie przeciętnie. Dziś Polska mogła wygrać tak naprawdę nie grając nic wielkiego. Wstyd dla reprezentacji złożonej z tak uznanych graczy tak dobrej ligi grać tak prehistoryczny futbol.
Marcin16 17.10.2012 22:14 #
dwójka środkowych obrońców Anglii to tragedia, nie wiem, który gorszy był dzisiaj. Ale największą padakę grał Milner, naprawdę nie mogę zrozumieć co on robi w tej reprezentacji..
hoster 17.10.2012 22:25 #

Nie rozumiem jak Roy w WBA potrafił postraszyć najsilniejsze zespoły w EPL a jak ma odo dyspozycji czołowych piłkarzy ligi to grają bez taktyki. Praktycznie każdy z reprezentantów 3 lwów może bez problemu grać kombinacyjną piłkę a oni usilnie spowalniają akcje i aby górą.
Hańba ci Roy.
Miles 17.10.2012 22:53 #
Im dłużej Roy przy stołku tym lepiej dla naszej reprezentacji
wisnia_pisz 17.10.2012 23:44 #
Przecież Anglicy mają takie perełki! Nie rozumiem czemu Hodgson stawia na zawodników, którzy w swoich klubach grzeją ławkę. Ich środek obrony to kompromitacja szczerze powiedziawszy. W tym momencie widzę 4 piłkarzy lepszych na te pozycje.
Jaquar 18.10.2012 10:55 #
"W 71. minucie wyrównującego gola, także głową, zdobył obrońca gospodarzy - Kamil Glik". Nie łatwiej napisać, że to nasz obrońca lub Polski? Gospodarzy" zabrzmiało jakbyśmy byli np. Niemcami.
peme88 18.10.2012 11:00 #
Nie sadzilem ze dozyje tak slabych Anglikow. Chwala naszym za punkt a i o wygrana mozna bylo powalczyc. Teraz tylko konieczne 3 pkt z Ukraina i robi sie ciekawie w grupie

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (1)