05.05.2024
17:30

Osób online 1191

Statystyki

Przedstawiamy Państwu statystyki z niedawno zakończonego spotkania na Anfield, w którym Liverpool niestety przegrał 1:3 ze Swansea City i tym samym odpadł z rozgrywek Pucharu Ligi.

RickRoss 31.10.2012 23:43 #
Z jednym napastnikiem nie powalczymy na 3 frontach.
7luis7 31.10.2012 23:56 #
statystyki nie najgorsze, w miarę wyrównane gorzej z wynikiem
nir 01.11.2012 00:47 #
Ćwierć sezonu pod wodzą Rodgersa, poprzedzone z retszą dwoma latami klasycznego tartaku, a wy oczekujecie drugiej Barcelony? Nie mamy wystarczającej liczby klasowych zawodników (i nie zdobędziemy ich z budżetem rzędu 25 mln), nie mamy wypracowanych schematów, odruchów, zachowań. Czasu potrzeba.
Patryk8LFC 01.11.2012 09:31 #
Czego Wy mówicie że taktyka Rodgersa ma być tiki-takĄ?
Czy tego na prawde nie widac ze nie na tym to polegal, bo po prostu BPL różni się od BBVA i u nas nie można sie zabawiać z rywalami.
Ja z kolei widzę że piłki rozdawane sĄ często przez Gerrarda, częsta zmiana strony gry i takie zmasowane ataki, które trwajĄ z 10 minut.
Niemalże w każdym meczu tak jest ciśniemy przeciwnika na ich polowie potem jest kontra. Na szczęście mamy duet Agger-Skrtel który wczoraj był zastĄpiony Carra-Coates którzy nie radzĄ sobie przy kontrach tak jak nasi podstawowi ŚO.

Przepraszam też za porównanie ale troche wiary ludzie. Mówicie że Rafa zostawił nam świetnych zawodników ale zobaczcie co zrobił Rodgers w Swansea. Zeszłoroczny beniaminek na prawdę z zimnĄ krwiĄ operuje piłkĄ w polu karnym czy przed 16 grajać na prawdę kombinacyjnie
A więc nie wiem dlaczego sie spinacie i czy na prawdę oczekiwaliście że od razu wygramy LE bedziemy w top4 i wygramy Superpuchar Europy?
A i jeszcze jedno takie stwierdzenia że Carre i Gerrarda powoli trzeba zastĄpić...jest śmieszne. Carra wczoraj serio walczył i myśle że to on jest alternatywĄ za Aggera lub Skrtela.
Natomiast Gerrard klasa sama w sobie, te crossy soczysty strzał z daleka w słupek i królowanie w środku to na prawde coś. Tym bardziej że grał on ponad 200 minut w tygodniu.