LIV
Liverpool
Towarzyski
26.07.2026
00:00
SUN
Sunderland
 
Osób online 892

Fowler: Widzę dojrzałość w Sterlingu


Według bohatera i legendy The Reds - Robbiego Fowlera, wschodząca gwiazda Liverpoolu - Raheem Sterling, jest bardziej dojrzały od innych młodzików w klubie i to właśnie wyróżnia go spośród nich.

37-latek, który w swojej karierze ustrzelił 183 bramki w barwach LFC, zaczął swoją przygodę z profesjonalną piłką w latach 90-tych i od razu było głośno o nastolatku z ogromnym talentem.

Dlatego też Fowler rozumie lepiej niż inni co przeżywa Sterling w obecnym sezonie, który jest dla niego debiutem w Premier League. Dzięki tej wiedzy, legendarny piłkarz pochodzący z Toxteth, jest przekonany, iż młody skrzydłowy ma ogromny talent, który z pewnością rozkwitnie.

- Widzę chłopca, który ma świetne nastawienie do gry, do drużyny. Uważam, że to dobra rzecz dla Liverpoolu, wręcz wielka - powiedział były piłkarz The Reds.

- Sterling ma ogromny talent, ale to co naprawdę go wyróżnia spośród innych młodzików, to jego dojrzałość i podejście do gry. Wie czego potrzebuje drużyna, a to jest rzadka cecha wśród młodych, mało doświadczonych zawodników. To jedynie dowód na to, że jest trenowany w odpowiedni sposób i jego rozwój idzie w dobrym kierunku.

- Przyglądałem się Raheemowi i widziałem u niego dużo szacunku do drużyny oraz starszych piłkarzy.

- Podejmuje on dobre decyzje na boisku, nie stara ograć zawodników rywali i za wszelką cenę zdobyć bramkę, aby cały splendor i chwała spłynęły na niego.

- Moim zdaniem dużą zasługę należy przypisać trenerowi. Sterling jest jeszcze bardzo młody i ma przed sobą długą drogę, między innymi musi ćwiczyć wykończenie akcji, ale Brendan Rodgers już dowiódł swojej wartości, oraz udowodnił, iż jest trenerem światowego formatu, dlatego też jestem przekonany, że Raheem jest w dobrych rękach.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Micky van de Ven nie dla Liverpoolu (0)
19.06.2026 16:52, Gall1892, thisisanfield.com
Z Newcastle na inaugurację sezonu! (13)
19.06.2026 11:06, Gall1892, liverpoolfc.com
RB Lipsk odrzucił pierwszą ofertę za Diomande (18)
19.06.2026 10:23, Gall1892, thisisanfield.com
Liverpool znów uprzedził Newcastle (1)
19.06.2026 10:22, RosolakLFC, The Athletic
Poznajcie Victora Muñoza (0)
18.06.2026 23:26, Armani87, liverpoolfc.com
Liverpool gotów rozbić bank dla Diomande (31)
18.06.2026 20:56, Ad9am_, The Athletic