05.05.2024
17:30

Osób online 1191

Wygrana bitwa Anglików

Steven Gerrard przebywał 62 minuty na boisku w obecności 80 tysięcy kibiców na Wembley, a Synowie Albionu pokonali 3:2 Szkocję po świetnym i pełnym emocji pojedynku.

Bramki dla Anglików strzelali Walcott, Welbeck i Lambert. Przy golu zawodnika Manchesteru United, asystę zaliczył kapitan Liverpoolu.

Prawy obrońca the Reds – Glen Johnson przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Joe Allen przebywał na placu gry 86 minut w bezbramkowym starciu Walijczyków z Irlandią na Cardiff City Stadium.

Simon Mignolet siedział na ławce podczas towarzyskiej batalii w Brukseli pomiędzy Belgią a Francją. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Z kolei inny młody bramkarz Liverpoolu – Danny Ward stanął między słupkami drużyny Walii U-21, jednak przegrała ona druzgocąco z Finlandią 1:5.