05.05.2024
17:30

Osób online 1032

Simon i Raheem w reprezentacjach

Simon Mignolet rozegrał pełne 90 minut, a Belgia przegrała u siebie z Kolumbią 0:2 w meczu towarzyskim. Raheem Sterling wyszedł w pierwszym składzie na mecz reprezentacji Anglii U-21, która wygrała z Finlandią.

Bramkarz Liverpoolu wykonał kilka dobrych parad. Stara się on przebić do pierwszego składu swojej drużyny narodowej na mundial w Brazylii.

Jego kolega z klubu, Sterling, wyszedł w podstawowym składzie na mecz młodzieżówki angielskiej, która pokonała Finlandię 3:0. Spotkanie rozegrano w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy na MK Dons Stadium.

Numer 31 Liverpoolu rozegrał 65 minut, potem zmienił go Thomas Ince. Wypożyczony Jack Robinson przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych.

Trafienie Keane’a i dwa gole Saido Berahino pozwoliły drużynie Garetha Southgate’a cieszyć się ze zwycięstwa.

Młode Lwy umocniły swoją sytuację na szczycie tabeli.

Następny mecz czeka ich we wtorek, kiedy to zmierzą się z San Marino na stadionie Shrewsbury Town FC.