LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1719

Gerrard przeciwko Suárezowi na MŚ


Kapitan Liverpoolu, Steven Gerrard, stanie do walki w Mistrzostwach Świata 2014 przeciwko koledze z drużyny, Luisowi Suárezowi. Anglia i Urugwaj zostały rozlosowane razem w grupie D.

Losowanie odbyło się dziś wieczorem w Coste do Sauipe.

Trener Anglii, Roy Hodgson, rozpocznie ten turniej 15 czerwca w Manaus przeciwko czterokrotnemu zwycięzcy Mistrzostw Świata, reprezentacji Włoch.

Następny w kolejce jest Urugwaj, z którym Anglicy zagrają 19 czerwca w Sao Paolo. Pięć dni później, w Belo Horizonte, zmierzą się z Kostaryką.

Brazylia, w której grają również gwiazdy Liverpoolu - Philippe Coutinho oraz Lucas Leiva - zmierzy się z Meksykiem, Kamerunem i Chorwacją. Kraje te tworzą grupę A.

Kolo Touré oraz jego Wybrzeże Kości Słoniowej zostali umieszczeni w grupie C wraz z Kolumbią, Japonią i Grecją.

Mamadou Sakho, który dał awans Francji strzelając w turnieju play-off na Ukrainie w listopadzie, zagra wraz ze swoim krajem przeciwko Szwajcarii, Ekwadorowi i Hondurasowi w grupie E.

Wypożyczony do Liverpoolu Nigeryjczyk, Victor Moses, zmierzy się z Argentyną, Iranem oraz Bośnią i Hercegowiną w grupie F. Simon Mignolet zaś wraz z reprezentacją Belgii zagra przeciwko Algierii, Korei Południowej i Rosji. To jest z kolei grupa H.

Tymczasem Brad Jones i Australia muszą stawić czoła Pepe Reinie przeciwko Hiszpanii oraz Chile i Holandii. Wszystkie te drużyny tworzą grupę B.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

AirCanada 06.12.2013 23:37 #
To się Anglicy nagrają na Mundialu ... :D
PiotrekLFC8Gerro 07.12.2013 11:13 #
Widzę że nie tylko ja uznałem że Urugwaj i Włosi wyjdą z grupy... :D choć liczę na SG ;)
Przypuszczam że Suarez nie przyjdzie na ostatni trening LFC w sezonie z obawy o to że angielscy koledzy załatwią mu kontuzję na mundial aby ich nie pogrążył :P

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com

Notice: file_put_contents(): Write of 6 bytes failed with errno=28 No space left on device in Unknown on line 0

Warning: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /var/opt/remi/php82/lib/php/session, handler: Phalcon\Session\Adapter\Stream::write) in Unknown on line 0