CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1627

Wizyta młodych piłkarzy z Paryża


Mamadou Sakho zaprosił 16 młodych piłkarzy Paris FC do Liverpoolu na treningi i mecz na Anfield. Goście z Paryża wzięli udział w zajęciach w Melwood i zagrali przeciwko drużynie U-11. Sakho podczas swojego pobytu w PSG był zaangażowany w parę projektów i kontynuuje je w LFC.

23-letni reprezentant Francji stał się ambasadorem fundacji Liverpool FC. Fundacja ta prowadzi przeróżne programy, które pomagają budować lepszą przyszłość dla ludzi w różnym wieku.

Przez ostatnie pół roku Mamadou współpracował ze szkołą podstawową All Saints, a także z trenerami fundacji, którzy prowadzili treningi dla szkoły każdego tygodnia. Sakho także pomagał uczniom w nauce języka francuskiego.

– Dawanie czegoś od siebie lokalnej społeczności, a także stwarzanie perspektyw dla młodych ludzi jest moją masją. Chciałem mieć do tego dostęp, kiedy byłem chłopcem.

– Ostatnie dwa dni były dla młodych piłkarzy wspaniałym doświadczeniem. Młodzi ludzie powinni podróżować i poznawać inne kultury. Cieszę się, że mogłem zorganizować wycieczkę, którą będą pamiętać do końca życia.

Mark Haig, dyrektor operacyjny fundacji LFC dodał:

– Mamadou jest ambasadorem fundacji, który działa z pasją i oddaniem. Cała jego praca ma pozytywny wpływ.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Piotrek97 20.05.2014 14:58 #
Poczciwy chłop jest z naszego Mamadou :)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (19)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com